Kažkas Klaipėdoje lieja įniršį ant automobilių | Diena.lt

KAŽKAS KLAIPĖDOJE LIEJA ĮNIRŠĮ ANT AUTOMOBILIŲ

  • 16

Penktadienio rytą klaipėdietis aptiko aštriu daiktu subraižytą jo automobilį. Pastaraisiais mėnesiais tai jau ne pirmas atvejis, kai tokiu būdu sugadinamos mašinos uostamiestyje.

Penktadienio rytą Šiaulių gatvėje, Klaipėdoje, daugiabučio namo kieme, klaipėdietis pastebėjo, kad yra apgadintas jo automobilis „Peugeot“.

Veikiausiai kažkokiu aštriu daiktu subraižytos dešinės pusės galinės durelės. Žala – 500 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Tai ne pirmas toks atvejis uostamiestyje, prieš porą mėnesių Birutės gatvės vieno daugiabučio namo požeminiame garaže žmogus taip pat rado apgadintą savo „Volkswagen Passat“.

Vienas automobilio šonas buvo perrėžtas kažkuo aštriu. Žmogus pastebėjo kelis įbrėžimus. Pats jis tikino mašiną palikęs pastatytą tvarkingai, ji neturėjo niekam trukdyti. Matyt, piktavalio žmogaus būta labai įširdusio, nes įbrėžimas pažeidė dažus.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Farai

Kur policija žiūri ką? Temokat internetą patruliuot ir trikojus statyt? Nepamirškit, jog iš gyventojų pinigų gyvenat bėdžiai

klaipėdietis

policija daug nesivargina ieškodami,jau yra patirties tame reikale

kai pažiūriu kaip moteriškės pro auto praeina su rankinukais/užtrauktukais nebesinervuoju, kas įdomu kuo siauriau tarp mašinų joms dar įdomiau.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS