Klaipėdoje autobuso durimis prispausta senjorė | Diena.lt

KLAIPĖDOJE AUTOBUSO DURIMIS PRISPAUSTA SENJORĖ

Pirmadienio vakarą, apie 19 valandą, Klaipėdoje, Taikos prospekte, maršrutinio autobuso durimis galimai prispausta moteris.

72 m. senjorė perduota medikams.

Autobuso vairuotojas buvo blaivus.

Pradėtas tyrimas dėl eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Nesvarbu

Taip, jau Klaipedos viesasis transportas baisu, kosmaras kas per vairuotojai, pikti, nepatenkinti gyvenimu, lygtais keleiviai kalti. Kiti isviso veza zmones o ziuri i kompa kazkoki kina ar laida, sneka telefonu, klauso radijo kaip klube( ant viso garso) paklausti tai net nesiryztu, neduok die kaukes neuzsidejai laiku, lekimas kaip autostradoj, velavimas 2-15min, paklausus kodel? Ats; ne tavo reikalas. Su duru atidarymu kosmaras, su islipimu irgi skersai reiskia ok. Palyginus su Vilniaus vairuotojais Klaipeda KAIMAS!!!!

Keleivė

Kasdien važiuoju du kartus per dieną su 15 autotobusu, labai retai pasitaiko normalus vairuotojas, deja dauguma labai pikti, suirzę lyg keleiviai dėl kažko kalti, ypač kai reikia išlaipinti keleivius pirmosios durys privežamos prie šaligatvio, o vidurinės per kurias reikia išlipti tai tenka vos ne į gatvę, autobusas sustabdomas skersas, kad tik greičiau, o gaunasi, kad keleiviams susidaro sunkumai išlipant, todėl ir įvyksta nesklandumai! Labai prašome būti pakantesniems keleiviams, o mes jums būsime dėkingi!

Keleivė

Ar tikrai vairuotojai kalti dėl neveikiančių kondicionierių, išklerusių autobusų? Vairuotojas toks pat samdomas darbuotojas kaip ir daugelis mūsų.Tada galima juos apkaltinti dėl karščio, šalčio, lietaus ir dar bala žino dėl ko.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS