Klaipėdoje automobilis partrenkė vyrą ir mažametę mergaitę | Diena.lt

KLAIPĖDOJE AUTOMOBILIS PARTRENKĖ VYRĄ IR MAŽAMETĘ MERGAITĘ

  • 9

Pirmadienio rytą Klaipėdoje automobilis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą ir mažametę mergaitę, pranešė Kelių policija.

Įvykis užfiksuotas Sausio 15-osios ir Ryšininkų gatvių sankryžoje, kai 43 metų vyras, vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, kliudė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą ir mergaitę.

Abu nukentėję pėstieji nuvežti į ligoninę. 41 metų vyras paguldytas į reanimaciją, 7-erių mergaitė – į traumatologijos skyrių.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Hmmm

Niekas jūsų nepasaugos ,jei patys nesisaugosit ,bet su telefonais prie vairo Klaipėda pirmauja ,jaunos blondinės ir smarkiai nenulipa nuo telefonu turiu daug kameroje nufilmuotų tokių ir ...policija nedirba visai

A

Xo xo nors ir sugriežtintos taisyklės,bet kaip vairuotojai važinėjo tragiškai taip ir važinėja: kalba telefonu ir rašo sms,nepraleidžia pėsčiųjų per perėją,netgi važiuoja per raudoną šviesą. Pati su vaiku važinėju lauke ir matau kas darosi. Dar per mažos baudos vairuotojams. Kai pradės sodinti i kalėjimus,kai nutrenks žmogų ant perėjos-gal kažkas pasikeis.

Xoxo

Neginu vairuotoju, vaziuoju ten kas ryta, pabreziu- kas ryta. Niekas ten nelaksto 70-80 greiciu. Yra visokiu vairuotoju, bet jus pasakykit viena kur pesciuju atsakomybe? Po sugrieztintu taisykliu jie net nestabteli prie perejos, nepasuka galvos nei i viena puse, mamos vezimelius su kudikiais stumia ne nestabtelejusios. O ar ne pestytsis turi isitikinti, kad saugu eiti per gatve? Ar ne jis turi saugoti savo gyvybe ir sveikata? Islekia su dviraciu po ratais, nors pries tai atkreipi demesi jog prie perejos nieko nera ir staiga dideliu greiciu isneria kaip vaiduoklis. Kas tada kaltas, vairuotojas? Kodel jus net ne per pereja puolate po ratais ir dar kabinate akis kai rodai jog perejos cia nera. Kodel policija nepatruliuoja ir nestebi pesciuju elgesio, didzioji dalis ju yra neatsakingu, jei patys saves nesaugo ka cia ir bekalbeti. Manau reiketu visiems buti atsakingesniems tiek vairuotojams, tiek dviratininkams ir ypatingai pestiesiems. Saugiu kelioniu ir pasivaiksciojimu?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS