Klaipėdos apskrityje – nelegali prekyba alkoholiu ir cigaretėmis | Diena.lt

KLAIPĖDOS APSKRITYJE – NELEGALI PREKYBA ALKOHOLIU IR CIGARETĖMIS

  • 7

Klaipėdos apskr. VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai naktį iš lapkričio 7 į 8 d. vykdė priemones siekdami nustatyti asmenis, galimai neteisėtai prekiaujančius alkoholiniais gėrimais ir kontrabandinėmis cigaretėmis.

Turėdami informacijos, kad asmuo socialiniuose tinkluose siūlo galimybę įsigyti alkoholinių gėrimų, pirkėjais prisistatę pareigūnai sutarė, jog gėrimai bus atvežti į Klaipėdos rajoną, Dauparų kaimą.

Atlikus kontrolinį pirkimą, asmeniui, automobilio bagažinėje atvežusiam įvairių alkoholinių gėrimų, surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Jam   paskirta ir 195 eurų bauda.

Dar vienas pirkimas atliktas Klaipėdos mieste, nes turėta informacijos, kad asmuo namuose prekiauja alkoholiu bei kontrabandinėmis cigaretėmis. Informacija pasitvirtino. Pažeidėjui taip pat surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

 

GALERIJA

  • Klaipėdos apskrityje – nelegali prekyba alkoholiu ir cigaretėmis
Policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

vardenis

Kaip uzsidega sahta tenka preiptis babune

Geriausias darbas

Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ..................>>>>>>>>>>> w­­w­­w­­.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Artūras

Aš už nelegalią prekybą jei valstybe debilė
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS