Lėktuvas Palangoje leidosi avariniu būdu: lietuvis orlaivio salone rūkė | Diena.lt

LĖKTUVAS PALANGOJE LEIDOSI AVARINIU BŪDU: LIETUVIS ORLAIVIO SALONE RŪKĖ

  • 10

Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Danijos atskridusį ir lėktuve chuliganiškai besielgusį lietuvį. Jis orlaivio salone rūkė, todėl dėl dūmų lėktuvas leidosi avariniu būdu.

Apie vidurnaktį iš ketvirtadienio į penktadienį Palangos oro uoste dirbę VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pareigūnai gavo pranešimą, kad reisu iš Danijos sostinės Kopenhagos skridęs lėktuvas leisis avariniu būdu. Priežastis – orlaivyje buvo daug dūmų.

Kaip pranešė VSAT, turėta žinių, kad skrydžio metu 52-ejų lietuvis lėktuvo salone pradėjo rūkyti. Tamsoje aplink jį sėdėję keleiviai pamanė, jog kažkas lėktuve dega, ir informavo įgulą.

Skrydžių valdymo centro operatoriui buvo pranešta, kad grėsmę skrydžiui ir kitų keleivių saugumui sukėlęs vyras nevykdė įgulos reikalavimų.

VSAT pareigūnų buvo paprašyta pagalbos sulaikant rūkiusįjį.

Lėktuvui nusileidus Palangos oro uoste prie trapo atskubėję pasieniečiai pažeidėją sulaikė. Vyrą VSAT pareigūnai netrukus perdavė į oro uostą atvykusiems policininkams, jie tirs šį incidentą.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

na nieko nepadarysi tokius debilus

reikia dulkint tol kol y tas ju debilnas ,,,krames,, nors viena sviesesne mintis prasiskverbs .... pist mulkiuj tokia bauda ,kad desimt metu zaksetu sesdamas y lektuva.....

sd

ir tie drambliai visa daniska uzdarbi ir susiurbs.............

Ašara

Palangiškius gasdina kasdien virš galvu skraidantys nupuše ,,ale'' lakunai ir triukšma keliantys skraidantys ju trandalietai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS