Maisto ir veterinarijos tarnybos gydytojas įtariamas patvirtinęs netinkamą skerdieną | Diena.lt

MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBOS GYDYTOJAS ĮTARIAMAS PATVIRTINĘS NETINKAMĄ SKERDIENĄ

  • 5

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pasienio veterinarijos posto vyresnysis gydytojas įtariamas patvirtinęs skerdeną, neturėjusią privalomo sertifikato.

Klaipėdos apskrities policija ketvirtadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą dėl šio veterinaro galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.

Įtariamos korupcijos požymiai paaiškėjo Klaipėdos Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams atliekant vienos uostamiesčio bendrovės maisto produktų kontrabandos ir apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo ikiteisminį tyrimą, kuris dar tęsiamas.

Veterinarijos tarnybos pasienio veterinarijos posto vyresnysis gydytojas į teisėsaugininkų akiratį pateko po to, kai, įtariama, bendrovės vadovo prašymu tyčia neatliko bendrovės gabenamos prekės veterinarinio tikrinimo bei padarė atitinkamus įrašus iš Ukrainos į Europos Sąjungą atgabento krovinio su šaldyta skerdiena dokumentuose.

Muitinėje patikrintas krovinys neturėjo privalomojo veterinarijos sertifikato, tačiau šalutiniai gyvūniniai produktai vis dėlto pateko į rinką kaip žmonių vartojimui tinkamas produktas, o apie 14 tonų draudžiamos produkcijos bendrovė realizavo Lietuvoje ir Lenkijoje.

Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, jeigu dėl to didelės žalos patyrė valstybė, Europos Sąjunga, tarptautinė viešoji organizacija, juridinis ar fizinis asmuo, baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

 

 

GALERIJA

  • Maisto ir veterinarijos tarnybos gydytojas įtariamas patvirtinęs netinkamą skerdieną
Policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Janina

Šis žmogus negali eiti tokių atsakingų pareigų! Rizikuojam žmonių sveikata, o gal ir gyvybe

...

O gal tokį irgi galima kūju?.. kaip kad tas-anas Vilniuje savo 'teismą' su lenta padarė?..

Tika

tikrai mesti iš darbo, atimti visus leidimus ir pan., kad daugiau gyvenime negalėtų dirbti tokių darbų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS