Policijos reidas pajūryje: užfiksuota dešimtys pažeidėjų | Diena.lt

POLICIJOS REIDAS PAJŪRYJE: UŽFIKSUOTA DEŠIMTYS PAŽEIDĖJŲ

  • 18

Gruodžio 20–22 d. Kelių policijos pareigūnai Klaipėdos mieste ir Plungės rajone vykdė priemones saugumui keliuose užtikrinti.

Klaipėdos mieste patikrinta 105 transporto priemonės, nustatyta 14 Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų.

Pareigūnams uostamiestyje įkliuvo viena neblaivi 49-erių vairuotoja. Automobilį „Volkswagen Golf“ vairavusiai moteriai nustatytas lengvas – 0,90 prom. girtumas.

Plungės rajone per savaitgalį patikrinta 194 transporto priemonės, nustatyta 20 KET pažeidimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

ww

o kad vakarais ta policija tarp daugiabuciu paslampinetu tai ju niera ar bijo jie tiktai mandrus keliuose bapkes rinkti

to KOL, apie eisma Klaipėdoje

teisingai rašai, aš tik pridursiu kad tą dalyka turėtu suprasti netik trečiokas bet ir Klaipėdos kelių policijos viršininkas M.Džermeika, tas už valdišką algą privalo ir yra atsakingas už eismo sauguma, bet nieko nedarymas irgi yra kažkoks rezultasas-pėstieji negali pereit perėjų, vairuotojau laksto be posūkių įsmeigę akis į telefonus, ir šiaip srautai mašinš dideli o Mindaugas tik sugeba savaitgali susemti užsimiršusius girtus vairuotojus, taip neturi būti..situacija blogėja, laika dirbti ir į gatves įšeiti kol tas nebaudžiamumas visiškai neįsišaknyjo,juk po Džermeikos reiks kažkuriam sutvarkyti..o veltėdžiu visuomenė nenori.

Kol

Eismo saugumas bus kontroliuojamas techninėmis priemonėmis(greičio matuokliai, vaizdo kameros ir kt.) saugaus eismo nesitikėkite . Tik policijos patrulių eismo priežiūra , prevencinės priemonės, avaringiausių vietų, važiavimo, manevravimo ir t.t., darbas viešose vietose gali duoti rezultatus. Kur eismo reguliavimas piko valandomis? Ypač žiedinėse sankryžose (Šilutės pl.-Baltijos pr.-Vilniaus pl.).Kada bus sureguliuoti Minijos- Baltijos pr šviesoforai? Darbo yra, tai tirai nei jokie" matuokliai" nepadės.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS