Savaitgalio reidas pajūryje: BMW vairuotojas greitį viršijo daugiau nei dvigubai | Diena.lt

SAVAITGALIO REIDAS PAJŪRYJE: BMW VAIRUOTOJAS GREITĮ VIRŠIJO DAUGIAU NEI DVIGUBAI

  • 5

Savaitgalį Kelių policijos pareigūnai drausmino greičio viršytojus ir neblaivius vairuotojus.

Viena iš pagrindinių skaudžių nelaimių keliuose priežasčių – viršijamas greitis. Savaitgalį Plungės r., vykdant greičio kontrolės policinę priemonę, pareigūnai išaiškino 34 pažeidimus. Tarp pažeidėjų – ir du stipriai greitį viršiję pradedantys vairuotojai.

Klevo lapu pažymėtą „VW“ automobilį vairavęs 2000 m. gimęs vaikinas skriejo 102 km/h greičiu, kai leistinas buvo vos 40km/h.

Kitas, vairuotojo teises įgijęs vos prieš 5 mėnesius, 2001 m. gimęs jaunuolis automobiliu BMW lėkė 93 km/h greičiu, kai leistinas taip pat buvo 40 km/h. Abiem atvejais skirtos 225 eurų baudos ir metams atimta teisė vairuoti.

Klaipėdos r. Šernuose, sekmadienį įkliuvo keli neblaivūs vairuotojai. Vienam, 1972 m. gimusiam „Peugeot“ vairuotojui nustatytas 0,75 prom., kitam, gimusiam 1981 m., – 0,45 prom. girtumas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Mmmm

Gaila man Klaipėdos rajono policijos. Vaziavau autobusiuku zvyrkeliu ties gargzdais kazkoks debilas uzblokavo kelia niekaip nepraleido, sako tu cia siuksles atvaziavai ispilt, sakau eik ziurek tikrink, jis mentus iskviete, sakau debile, netrukdyk pravaziuot, norejau i galva duot bet susilaikiau. Atvaziuoja dvi mergos patrules patikrino sako viskas ok, o sakau jis jo nenubausit uz trukdyma, sako cia vienpusis :D vidury lauku ant zvyrkelio:D pameginau jaunom policinkem paaiskinti kas yra vienpusis eismas ir kaip jis atrodo, tai vos nesigavo kaip tu cia kalbi tuoj pristatysiu i komisariata :D petrauskienear kazkokia tai pavarde buvo db nepamenu. Bet tai cia atmatos Lietuvos policijos o ne pareigunes, dvi mentes jaunos mergos :D geda net tik kad zioplos bet dar kokios mandrios, tokiom snuky isspjaudyt :D

Fuksas

Tai draugai ir pazystami dengiami,tai jie ir nepapuola i antrastes

Www

Plungės rajonas tai nelabai ir pajūris. VW dar daugiau viršijo, bet į antraštės nepakliuvo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS