Tarptautinė operacija: sulaikyti įtariamieji kontrabanda ir pasikėsinimu nužudyti | Diena.lt

TARPTAUTINĖ OPERACIJA: SULAIKYTI ĮTARIAMIEJI KONTRABANDA IR PASIKĖSINIMU NUŽUDYTI

  • 5

Tarptautinėje operacijoje išaiškinti trys organizuotos nusikalstamos grupės nariai, kurie kaltinami narkotikų kontrabanda ir pasikėsinimu nužudyti, ketvirtadienį praneša Klaipėdos policija.

Kartu su Lietuvos pareigūnais nusikaltėlius padėjo išaiškinti Vokietijos ir Lenkijos teisėsauga. Pareigūnai teigia nustatę, kad nusikaltėliai per šias šalis į Lietuvą „labai dideliais kiekiais“ gabeno kanapes ir jas platino.

Taip pat teigiama, kad kaltinamieji neteisėtai disponavo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis ir sprogmenimis bei ketino nušauti Šiauliuose gyvenanti su organizuotu nusikalstamumu ir narkotikų platinimu siejamą neįvardijamą asmenį.

Pernai gegužę Kalvarijoje teisėsauga sulaikė iš Vokietijos keleiviniu autobusu grįžusį ir anksčiau ne kartą už vagystes, smurtą teistą 1971 metais gimusį plungiškį. Jo bagaže rasti aštuoni paketai po 15 kilogramų kanapių.

Tuo pat metu Prienų rajone ir Plungėje sulaikyti šio žmogaus laukęs septynis kartus teistas šios grupuotės lyderis, gimęs 1982 metais, ir dukart teistas jo bendrininkas. Kratų metu jų namuose rasta narkotikų, kastetas, dvi granatos, automatinio ginklo dėtuvė, taip pat Latvijoje pagrobtas automobilis.

Kaip teigia policija, vienam iš jų išduotas ir Europos arešto orderis.

Teigiama, kad įtariamas gaujos lyderis iki šiol suimtas, kitiems suėmimas pakeistas švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis: užstatu, intensyvia priežiūra, rašytiniu pasižadėjimu neišvykti ir įsipareigojimu periodiškai registruotis policijoje.

Už įtariamus nusikaltimus šiems asmenims gresia kalėjimas nuo kelerių iki keliolikos metų.

GALERIJA

  • Tarptautinė operacija: sulaikyti įtariamieji kontrabanda ir pasikėsinimu nužudyti
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Andrius

Kaune su range rover ir mb naujais narko dileriai laksto..ir vaidina verslininkus..o cia su senais lauzais ir jau baisi grupuote..geriau Kauno "baxurus" kurie seniau uzsieni siaute nes bijojo agurkiniu ir kamuoliniu pajudintumete..pamatytumete ko nemate..;))

Tvarkarys

Pritariu abiem pusem visi jie dolbajobai

rytoj visi bus paleisti ,o kanapem targavos

policajai prie cigonu taboro... daug triuksmo del nieko...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS