Už kanapių auginimą ir laikymą – nemalonumai: skirta 3,4 tūkst. eurų bauda | Diena.lt

UŽ KANAPIŲ AUGINIMĄ IR LAIKYMĄ – NEMALONUMAI: SKIRTA 3,4 TŪKST. EURŲ BAUDA

  • 5

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmuose paskelbtas nuosprendis byloje, kurioje V. B. pripažintas kaltu dėl neteisėto narkotinių medžiagų auginimo bei laikymo.

Byloje nustatyta, kad V. B. pažeisdamas nustatytą tvarką, jam priklausančiame šiltnamyje Klaipėdos rajone neteisėtai augino didelį kiekį narkotinių medžiagų – kanapių. Šiuos augalus augino vazonuose, dalį kanapių nuskynė ir išdžiovino. Išdžiovintų narkotinių medžiagų bendra masė – daugiau kaip pusė kilogramo.

Tęsdamas nusikalstamą veiką, jis minėtas užaugintas narkotines medžiagas laikė savo namuose ir jam priklausančiame šiltnamyje, o apie 10 gramų pagamintų ir paruoštų vartoti kanapių – automobilyje, kol kratos metu policijos pareigūnai viską rado ir paėmė.

V. B. savo kaltę pripažino visiškai ir daugiau paaiškinimų neturėjo.

Teismas, išnagrinėjęs ir įvertinęs byloje esančius įrodymus, V. B. pripažino kaltu. Atsižvelgęs į tai, kad vyras anksčiau neteistas ir atsakomybę lengvinančia aplinkybe pripažinęs tai, kad vyras prisipažino nusikaltęs ir gailėjosi, V. B. teismas skyrė trečdaliu sumažintą 3,4 tūkst. eurų baudą.

Nuosprendis per 20 dienų apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmus.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Pranas Pričkus

Šiandien mažomis dozėmis vartoti galima, o kaip auginti po mažai? Kokio dydžio turi būti vazonėliai?

Anonimas

kitur legalu o cia didziausias kriminalas marijos zemej,,,((

DIEDUKAS

narkotikai bet kokie yra tautos naikinimas.Vaikas paragavęs žolės pradeda ją traukti,kol pajunta,kad ji jo neveikia.Tada naudoja stipresni,kol daeina iki herojino.Nė vienas qalkoholikas nepradėjo gerti samagono ar šnapso.Visi pabandė švelnius gėrimus,vėliau baigė liūdnai.Išvada,jokiu lengvinančių,nes jis žudo kitus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS