Apžavėjo Laivų paradas Pereiti į pagrindinį turinį

Apžavėjo Laivų paradas

Labai džiaugiuosi, kad mieste vyksta su jūrine kultūra susiję renginiai. Šeštadienio vakarą su šeima apsilankėme jubiliejiniame Laivų parade ir likome sužavėti. Tikrai puikus renginys ir nuostabi vasaros pradžia. Džiaugiamės.

Irena

Kada tvarkys Atgimimo aikštę?

Noriu paklausti valdžios, kada pagaliau bus realizuojami grandioziniai projektai, apie kuriuos prieš rinkimus buvo tiek daug kalbama? Tik gal klerkai pamiršo savo pažadus? Savaitgalį Atgimimo aikštėje būriavosi tiek daug žmonių, o pačios aikštės būklė tiesiog badė akis. Mes, klaipėdiečiai, labai laukiame pokyčių, norime, kad miestas gražėtų. Deja, kol kas peršasi nuomonė, kad, be "Meridiano", čia būtų labai liūdna.

Algimantas

Liko be kiaušinių

Labai stebėjausi, kai turguje praėjusią savaitę neradau kiaušinių. Šiaip jau turgavietėje galima rasti visko – nuo puikių gėlių už padorią kainą iki vaisių, uogų. Bet kiaušinių situacija tikrai labai keista. Anksčiau kiaušinių prekeivių būdavo tiek daug. Tikiuosi, tai – laikina.

Senjorė

"Eurovizijai" pritrūko efektų

Manau, kad šiųmetis Lietuvos atstovas "Eurovizijos" dainų konkurse išties dainavo gerai, bet negi pas mus visai nėra režisierių, kurie tą dainą galėtų "įvilkti" į gražų rūbą? Taigi šiuo požiūriu atrodėme niūriausiai iš visų. Galiausiai tuose nuolat kepamuose muzikiniuose projektuose buvo tikrai puikių atlikėjų, kurie galėjo pasirodyti kartu su Jurijumi Veklenko, kaip mimai ar šiaip šokėjai. Lydinčiųjų – visas būrys, o kam jie ten? Geriau būtų pinigai išleisti scenografijai. Gaila, kad turime tiek gabaus jaunimo ir nesugebame tuo pasinaudoti. Gaila Jurijaus, nes atlikėjas jis – išties puikus.

Ona

Išpūstas reikalas

Na ir kas, kad Lietuva nepateko į "Eurovizijos" finalą? Ar kas nors numirė? Baisus čia dalykas. Imkime dabar ir liūdėkime, kaltinkime, badykime pirštais. Susirinko muzikantai, padainavo, ir šventė baigėsi. Išpūstas reikalas tas konkursas, nebeturime, ką veikti, kad tokiam niekalui tiek daug jėgų atiduodame. Žmonės, atsitraukite nuo televizorių ekranų ir išeikite į lauką.

Remigijus

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų