Metas į mokyklą? | Diena.lt

METAS Į MOKYKLĄ?

Klimato aktyvistė Greta T., vis moralizuojanti pasaulio galingiesiems dėl aplinkos taršos, jau pradeda įsipykti didiems ponams. JAV iždo sekretorius Stevenas M. neištvėrė ir Pasaulio ekonomikos forume Davose mergaitei, labai kritiškai vertinusiai JAV politiką, patarė iš pradžių kur nors pastudijuoti ekonomiką ir tik tada mokyti kitus. O pats JAV prezidentas Donaldas T., auditorijoje sėdint Gretai, piktai užsipuolė aplinkosaugos aktyvistus ir pavadino juos "amžinais pražūties pranašais" bei "vakarykščių kvailų ateities pranašų įpėdiniais". Mergaitė gi skolinga neliko ir rėžė, kad kaip tik dabar ir yra laikas panikuoti, nes "mūsų namai tebeliepsnoja".

Importo subtilybės

Mokytoja klausia mokinuko:

– Ką į Lietuvą importuoja Indija?

– Nežinau, neatsimenu.

– Na, pagalvok, prisimink, ką jūsų šeima geria ryte?

– Nejaugi raugintų agurkų rasalą?

Mados naujienos

Lietuvos drabužių dizaineriai siūlo naujo modelio kepures, specialiai skirtas politikams. Remiantis lietuvių liaudies patarlių išmintimi, jos yra gaminamos iš asbesto ir yra nedegančios.

Prasti reikalai

Senas astronomijos profesorius ateina į paskaitą ir taria:

– Sveiki, gerbiami studentai. Atėjau su jumis atsisveikinti. Šiandien paskaitų nebus, kadangi artėja pasaulio pabaiga. Mūsų observatorijos laikrodis, sukurtas daugiau nei prieš du šimtus metų, šiandien ryte sustojo ir jau kelias valandas rodo pusę septynių.

Studentai ima visaip šaipytis:

– Nusipirkite "Roleksą".

– Pasikeiskite dantračius.

– Įdėkit naują bateriją.

Profesorius liūdnai juos išklauso ir prataria:

– Dabar jums pasakysiu vieną dalyką, nuo kurio jums dings noras juokauti: tai – saulės laikrodis.

Gairės: kokteilis
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS