Neskiria ordino nuo „broškės“? | Diena.lt

NESKIRIA ORDINO NUO "BROŠKĖS"?

Yra Lietuvoje tokia įžymybių įžymybė, be kurios neapsieina joks priėmimas sostinėje, o kartais – ir pajūryje. Sunku tos įžymybės neatpažinti viešumoje. Tai – toks keistas tipas, dievinantis trumpas kelnes ir kažkodėl visiškai alergiškas kojinėms, nebent jos yra ilgos, o kelnės – visai trumpos. Dar tas tipas mėgsta rodytis viešumoje paryškinęs akių linijas, mėgsta puoštis papuošalais, kurie, kai kurių vyrų supratimu, labiau derėtų moterims. Bet galiausiai tai jo asmeninis reikalas, ką jis mėgsta. Tai štai šitas veikėjas visai neseniai per vieną svarbią šventę pasipuošė savo mirusios bobutės ordinu, kuriuo ši kadaise buvo įvertinta už pasiaukojimą žmonėms. Tokia štai šauni močiutė buvo. Bet, pasirodo, kad valstybiniais apdovanojimais gali puoštis tik tie, kurie yra jais apdovanoti. Maža to, tokio ženklo nešiojimas neturint tam teisės užtraukia baudą nuo dešimt iki keturiolikos eurų. Tad bauda neabejotinai gresia ir minėtam tipui. Bet "Kokteilis" mano, kad ponas nesunkiai išsisuks, jei tik jam pavyks įtikinti pareigūnus, jog ordiną supainiojo su "broške", kurių daug iš tos pačios bobutės yra paveldėjęs.

Vakaro košmaras

Ėjau namo vėlai vakare. Pamačiau, kad priešais einanti mergina paspartino žingsnį. Pradėjau greičiau eiti ir aš. Tada ji pasileido bėgti. Aš taip pat. Staiga ji kad pradėjo rėkti. Na, aš irgi – iš visų plaučių. Net nespėjau atsisukti pažiūrėti, nuo ko bėgame.

Šventinis pokalbis

– Žinai, ženteli, o kostiumas tavo tai visai nekoks, – pagiežingai sušnabždėjo būsimoji uošvė prieš jungtuvių ceremoniją.

– Nieko tokio, mamyte, – nesutriko šis, – kitą kartą bus geresnis.

Českos sekretorė (397 725; klausimas tėčiui: na, tavo mokesčių deklaracijas aš jau užpildžiau, o kaip tau sekasi daryti mano namų darbus?)

Gairės: kokteilis
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS