Pasidegino vos dvi minutes

Pasidegino vos dvi minutes

Ką valgyt, kad gražiai įdegtum?
Ką valgyt, kad gražiai įdegtum? / "Shutterstock" nuotr.

Pasidegino vos dvi minutes

Save paplūdimio, saulės ir rudo įdegio maniake įvardijusi Gražina "Kokteiliui" papasakojo linksmą istoriją, kaip ji savaitgalį veržėsi prie jūros ir kas iš to išėjo.

"Pramerkiau šeštadienio rytą akis, – net mažiausių smulkmenų nesiruošė nuslėpti atviraširdė klaipėdietė, – ir iš karto jas nukreipiau lango link, kad pamatytų, koks oras. Deja, už lango lašnojo, todėl apie ėjimą prie jūros ir mintis apie saulės vonias teko atidėti kitai dienai".

Visai kitokia Gražinos nuotaika buvo sekmadienio rytą, kai ją pažadino ne lietaus barbenimas, o saulės spinduliai.

"Atsigėrusi kavos, greitai susidėjau į polietileninį maišelį viską, ko reikia, kad galėčiau raitytis ant smėlio, – pasakojo linksmų plaučių moteriškė. – Kadangi gyvenu prestižiniame Miško kvartale, nekviečiau taksi, o nusprendžiau Melnragę pasiekti pėsčiomis. Eidama didelio dėmesio nekreipiau į danguje pasirodančius debesėlius, kurių kuo toliau, tuo buvo daugiau."

Kai "Kokteilio" gerbėja pasiekė tikslą, iš giedro dangaus liko kone prisiminimai. Tačiau deginimosi maniakė, nuėjusi į nuogų damų paplūdimį, išskleidė paklodę ir išsitiesė pati.

Neilgai truko debesų vonios, – už kokių dviejų minučių iš dangaus prapliupo lietus.

"Nejaugi gulėsi, kai lyja, – apgailestavo moteris. – Teko susirinkti "šmutkes" ir keliauti namo."

Iš savęs pasišaipyti nebijanti "Kokteilio" gerbėja, juokėsi, kad, anot jos, tokių bepročių, kaip ji, tądien buvo ne viena, ir ne dvi.

"Kai kurios gulėjo ir "deginosi", kai net lašnojo", – iš kitų dailiosios lyties atstovių kikeno Gražina.

Trauka: ypač vasarą nemažai žmonių linkę dienas leisti prie vandens.

Moterų paistalai

Kartais taip norisi išgerti ir išsiverkti, bet su draugėmis pavyksta tik prisigerti ir išsivemti.

Linksmieji tirščiai

Kalbasi du pagyvenę vyriškiai: "Žinai, kai buvau jaunas, užtekdavo vien pagalvoti apie moterį, ir susijaudindavau. O dabar galvoju, galvoju ir – nieko. Matyt, kažkas su galva".
 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra