Italijoje žuvusios lietuvės pusseserė sunkiai renka žodžius: visi ją labai mylėjo | Diena.lt

ITALIJOJE ŽUVUSIOS LIETUVĖS PUSSESERĖ SUNKIAI RENKA ŽODŽIUS: VISI JĄ LABAI MYLĖJO

Aiškėja daugiau detalių apie tragišką 33 metų lietuvės ir jos draugo žūtį Italijos Alpėse. Gelbėtojai pasidalijo vaizdo įrašu vietos, kurioje ir rado žuvusiųjų kūnus. Gelbėtojai tikina, kad po šlapio sniego lavina atsidūrusi pora žuvo iškart. O lietuvės artimieji lieja ašaras – dar negali patikėti, kad ją ištiko toks likimas.

Gelbėtojai sekmadienį rado tragiškai žuvusių 33-ejų lietuvės Solveigos Kemzūraitės ir jos 51-erių draugo Gabriele Constantini kūnus. Šeštadienį sniego lavina juos užgriuvo Šiaurės Italijoje esančiame Sasso Nero kalne, maždaug 1700 metrų aukštyje. Žuvusiosios pusseserė sunkiai renka žodžius ir pasakoja, kad siaubinga žinia iš Italijos ją pribloškė.

„Aš klykti pradėjau, nežinojau, nei kur dėtis. Atsisukau žinias ir kai pamačiau, kad Solveiga... Viskas. Aš tik išgirdau, kur Gabrielių rado, kad sniego lavina... Kur Solveigą rado, aš net negirdėjau, atrodė, kad ausis man būtų užgulę“, – kalbėjo S. Kemzūraitės pusseserė.

Iš Kėdainių rajono, Pernaravos, kilusi S. Kemzūraitė – meilės migrantė. Nedideliame Cavallino-Treporti miestelyje šalia Venecijos jauna moteris dirbo mylimojo kavinėje, džiaugėsi su juo gyvenimu ir daug keliavo. Visai neseniai pora buvo grįžusi iš Tailando.

„Mokėsi ji Kaune ir paskui išvažiavo pagal mainų programą į Italiją. Ten ji norėjo pasilikti, bet grįžo. Čia, Kaune, pasibaigė mokslus ir išskrido į Italiją. Bet labai jau daug metų... Ir su tuo Gabrieliumi gal kokie 5–6 metai“, – pasakojo ji.

Pasak italų žiniasklaidos, pora į įspūdingais Alpių vaizdais garsėjantį Aurinos slėnį atvyko savaitgaliui. Šeštadienį jie išsiruošė į žygį ir, deja, atsidūrė netinkamoje vietoje netinkamu laiku.

Kas su ja pabendraudavo, ji tikrai būdavo ir šiltas žmogus, ir labai geras. Visi ją mylėjo.

Lietuvės ir jos draugo pasigedo viešbučio savininkas, taip ir nesulaukęs iš žygio grįžtančių svečių. Jis nedelsiant informavo gelbėtojus, tačiau pradėti paiešką vėlų šeštadienio vakarą jau buvo beprasmiška, teko laukti ryto.

Paieškos operacijoje dalyvavo Italijos pareigūnai, Alpių gelbėtojai ir gelbėjimo sraigtasparnis. Vieną kūną jie rado po sniegu, o kitą – sniego paviršiuje.

Gelbėtojai daro išvadą, kad pora žuvo iš karto, kai nuo kalno pradėjęs čiuožti šlapias sniegas greitai virto lavina ir milžiniška jėga užgriuvo lietuvės ir italo porą. Dėl tokio likimo, S. Kemzūraitės pusseserė graudinasi.

„Kas su ja pabendraudavo, ji tikrai būdavo ir šiltas žmogus, ir labai geras. Visi ją mylėjo, iš tikrųjų“, – sakė S. Kemzūraitės pusseserė.

Panašus likimas tame pačiame slėnyje šeštadienį vos neištiko ir 51-erių moters. Lavina ją nunešė žemyn maždaug 180 metrų, tačiau po sniegu nepalaidojo. Moteris pati sugebėjo išsikviesti pagalbą ir taip išsigelbėti.

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Anonimas

Nereikia landžioti ten kur nereikia..Saugok save ir DIEVAS tave saugos.

Anonimas

NA ŽŪVO..GYLIAUSIA UŽUOJAUTA. BET KASDIEN MIRŠTA DAUGYBĘ ŽMONIŲ IR GALIMA ATSISĖSTI IR BE PERSTOJO VERKTI...NA PAGERBĖM ŽŪVUSIUOS IR KEISKIT PLOKŠTELĘ. GYVENTI LIKUSIEMS REIKIA.......

Anonimas

visiškai pokui , yra ne tėvelių mylėtojų kurie miršta mylėdami Lietuvą , bet apie juos nerašo nes be tėvelio ir be užsieniečio
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS