Nukritus sraigtasparniui žuvo Tauragės rajono gyventojas ir lietuvis iš Nyderlandų | Diena.lt

NUKRITUS SRAIGTASPARNIUI ŽUVO TAURAGĖS RAJONO GYVENTOJAS IR LIETUVIS IŠ NYDERLANDŲ

Joniškio rajone Barysių aerodrome penktadienio popietę nukritus sraigtasparniui žuvo du vyrai – 29 metų vyras iš Tauragės rajono ir 53 metų vyras.

53 metų vyras, manoma, yra sraigtasparnio savininkas. Ar jam pačiam asmeniškai ar jo įmonei priklauso sraigtasparnis, kol kas tiksliai nežinoma.

„53 metų vyras kilęs nuo Akmenės, tačiau jau seniai deklaravęs gyvenamąją vietą Nyderlanduose, jis lietuvis“,  – BNS sakė policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Bendrasis pagalbos centras informavo, kad pranešimas apie nelaimę gautas 17 val. 20 min. Sraigtasparnį apėmė juodi dūmais ir jis nukrito.

Policija pradeda tyrimą mirties priežastims nustatyti.

Įmonės „Oro navigacija“ atstovas Vytautas Beniušis BNS sakė, kad avariją patyręs sraigtasparnis buvo registruotas ne Lietuvoje.

 

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (29)

Anonimas

O kur jus visi buvote kai Aleksote buvo sraigtasparniu remonti gamykla,tada jie burzge stauge visa diena ir nakti,reikejo tada pradeti pretenzijas reiksti,dabar visi gudruciai,palyginus kas buvo tada tai dabar tyla ir ramybe.

Miskinis

Prie ko cia Aleksoto aerodromas jeigu sraigtasparnis nukrito Joniskio Barysiu aerodrome,ar triuksmas jau ir is ten girdisi....

Klausimėlis

Už triukšmo kontrolę atsakingas Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Tai kam jis dirba, jei nesugeba valdyti triukšmo pagal naujus ES normatyvus Kaune?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS