Švenčionyse prabangiu „Lexus“ baltarusis taranavo stulpą | Diena.lt

ŠVENČIONYSE PRABANGIU „LEXUS“ BALTARUSIS TARANAVO STULPĄ

  • 1

Per plikledį nuo kelio Švenčionių rajone nuslydęs Baltarusijos piliečio vairuotas automobilis „Lexus ES 350“ trenkėsi į elektros stulpą. Šis griūdamas apgadino Prienų pasienio kontrolės punkto tvorą.

Ketvirtadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pasieniečiai gavo informacijos, kad Švenčionių rajono Prienų kaime atsitiko eismo įvykis. Ši vieta yra prie pat sienos su Baltarusija, netoli vietinio eismo Prienų pasienio kontrolės punkto.

Atskubėję pasieniečiai išsiaiškino, kad žiemos kelio išbandymų neišlaikė kaimyninės šalies gyventojas. Dėl prastų oro sąlygų susidarius plikledžiui, 54-erių Baltarusijos pilietis nesuvaldė automobilio „Lexus ES 350“ baltarusiškais numeriais ir trenkėsi į elektros stulpą. Šis nulūžo ir užvirto ant pasienio kontrolės posto teritoriją juosiančios tvoros.

Įvykio metu vairuotojas nenukentėjo, o elektros laidai nebuvo pažeisti. Įvykio metu apgadintas 2007 metų laidos automobilis ir pasienio kontrolės punkto tvora.

Pasieniečiai apie įvykį informavo policijos pareigūnus. Atvykę į įvykio vietą šie nustatė, kad baltarusis vairavo blaivus.

Smarkiai apgadintą „Lexus ES 350“ teko išgabenti užkėlus ant iškviesto techninės pagalbos automobilvežio.

GALERIJA

  • Švenčionyse prabangiu „Lexus“ baltarusis taranavo stulpą
VSAT nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

manau

kelininkai turi atlyginti nuostuolius

SUSIJUSIOS NAUJIENOS