Vilniuje nukrito daugiabučio balkonas: teko evakuoti gyventojus | Diena.lt

VILNIUJE NUKRITO DAUGIABUČIO BALKONAS: TEKO EVAKUOTI GYVENTOJUS

  • 10

Penktadienį Vilniuje nuo penkiolikto daugiabučio namo aukšto nukrito balkonas.

Pasak Policijos departamento, balkonas nuo Architektų gatvėje stovinčio namo nulūžo apie 16.50 valandą. Krisdamas jis apgadino žemesnių aukštų balkonus.

Žmonės įvykyje nenukentėjo.

Dėl namo konstrukcijoje atsiradusių įtrūkimų evakuojami kelių butų gyventojai.

 

 

GALERIJA

  • Vilniuje nukrito daugiabučio balkonas: teko evakuoti gyventojus
Stop kadras
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Renovacija ne kas kitas kaip daugiabučių niokojimas

Renovuotojai tikrai nepagailės jūsų namų, o jie baisiai kala, grežia net namas dreba, ir pradeda senas namas trūpėt, seni namai nepritaikyti kad juos kas taip trankytu, daužytu kaip tai vyksta renovacijos metu. Jau daug geriau nerenovuot ir jie dar stovės ir stovės, o renovuoti sugriūs.

Jooooooooooooooo \\\\\.../////

Liūdnas vaizdelis.Tuos blokinius 'chruščiovkes',kai statė jiems davė 25 ar 50 metų garantiją.Ateina tragedija,tai laikini pastatai,jie pragės griūti vienas paskui kitą.Juos ne aplipdyt,(kad tai renovacija liežuvis nesiverčia},o NUGRIAUTI ir naujus statyti.Taip daro Maskvoje ,griauna ištisus kvartalus,stato naujus,taiso kukurūzinio Chruščiovo liūdną, nusikalstamą prisiminimą.Taip sukomanduot galėjo tik beprotis,deja taip buvo,net komunizmą žadėjo per 20 metų pastatyti,tą ŠVIETĖ ir TSRS 'profesorius" su grybe Marksizmo-Leninizmo paskaitose.

renovacija

Renovuojant visos surūdijusios armatūros neliečiamos. Mūsų namą vis dar renovuoja, bandėm atkreipti ir BETA'LT, ir Vilniaus savivaldybės dėmesį. Nieko. Visos gausiai ištrupėjusio gelžbetonio vietos balkonuose, su atvira surūdijusia armatūra, buvo užlopytos net ne betonu, o paprasčiausiai užteptos putplasčio klijavimo mišiniu. Tiesa, balkonai kitokios konstrukcijos, bet esmės tai nekeičia. Visi tie atsakingieji, kurie dabar rėks, kad jie nieko nežinojo, viską žino, tik suinteresuoti žiūrėti pro pirštus, nes, matyt, jiems už tai atlyginama.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS