Alytaus policija įspėja: mieste nėra vietos „mirties pardavėjams“ | Diena.lt

ALYTAUS POLICIJA ĮSPĖJA: MIESTE NĖRA VIETOS „MIRTIES PARDAVĖJAMS“

  • 0

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Ulonų seniūnaitijoje sulaikė narkotinėmis medžiagomis prekiaujančius asmenis.

Praeitą savaitę Ulonų gatvėje pareigūnai sulaikė jiems gerai žinomą, 43-ejų metų vyrą, jis turėjo birios medžiagos ryšulėlių, įtariama narkotinės medžiagos. Be to, vyro rankinėje pareigūnai rado du lenktinius peilius, o kelnių kišenėje aptiktas šaunamasis ginklas su šoviniais, pranešė policija.

Ne kartą teistas alytiškis suimtas dviem mėnesiams, jam pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, už tai jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki aštuonerių metų.

Daugų gatvėje gyvenančios 31-erių metų moters neteisėta veikla piktinosi šalia gyvenantys kaimynai. Jos namuose, kaip ir pas anksčiau minėtą vyrą, rasta, birios medžiagos ryšulėlių, įtariama narkotinės medžiagos.

Moteris 2015 metais buvo nuteista už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Tačiau narkotikų neatsisakė. Daugų gatvės gyventojai pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, už tai gresia laisvės atėmimo bausmė iki dvejų metų. Jai paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Pareigūnams atliekant kratą, į moters buto duris pasibeldė nuolatinis klientas. 34-erių metų vyras, nešdamasis 10 eurų banknotą, atėjo antros tą dieną dozės.

Tyrėjų paklaustas alytiškis prisipažino svaiginantis save neleistinomis medžiagomis, o jas perkantis būtent pas Daugų gatvės gyventoją.

Ikiteisminius tyrimus kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Kokias narkotines ar psichiką veikiančias medžiagas platino ar vartojo įtariamieji nustatys ekspertai, atlikę paimtų medžiagų ekspertizę.

Alytaus policija sako, kad mieste sunaikintas jau ne viena narkotinių ar psichiką veikiančių medžiagų prekybos vieta, operaciją ketinama tęsti toliau.

Turinčius reikšmingos informacijos apie narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą, realizavimą ar vartojimą, prašoma pranešti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkui Gintarui Teteriui tel. +370 700 65680, mob. +370 601 57311 arba 3-iojo poskyrio viršininkui Vitui Šakaliui tel. +370 700 65683, mob. +370 670 48660.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS