Baltarusis vogtu „Mercedes-Benz“ į Lietuvą taip ir neįvažiavo | Diena.lt

BALTARUSIS VOGTU „MERCEDES-BENZ“ Į LIETUVĄ TAIP IR NEĮVAŽIAVO

  • 3

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė Baltarusijos pilietį, vairavusį Vokietijoje pavogtą lengvąjį automobilį. Užsienietis uždarytas į areštinę.

Pirmadienį vakare Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Seinai – Lazdijai, ties Akmenių kaimu, patikrinti sustabdė į Lietuvą iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį „Mercedes-Benz E200“, registruotą Vokietijoje. Mašiną vairavo 39-erių Baltarusijos pilietis.

Patikros metu vyro pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau pareigūnams įtarimų sukėlė 2014 metais pagamintas automobilis.

Pasieniečiai netruko išsiaiškinti, šios transporto priemonės nuo sausio pabaigos kaip pavogtos ieško Vokietijos policija.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Baltarusijos pilietis po apklausos uždarytas į areštinę. „Mercedes Benz“ laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

GALERIJA

  • Baltarusis vogtu „Mercedes-Benz“ į Lietuvą taip ir neįvažiavo
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Nerijus

Pyk nepyk, bet sendaikciu turguose visko buna ir su automobiliais visko buna. As cia apie Europa, o ne apie Lietuva. Juk ne visi isgali pirkti nauja automobili is salono.

Nerijui

Tik nereikia p i sti proto. Visi perkantys vogtus daiktus žino ką perką.

Nerijus

Gal yra kokia draudimo kompanija, kuri apdraustu nuo vogtu daiktu ir panasiai pirkimo. Nes juk ne vienas neapdraustas, nes gali kazka nusipirkti vogto.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS