Du Rusijos piliečiai bus teisiami dėl 192 tūkst. eurų vertės kontrabandos gabenimo | Diena.lt

DU RUSIJOS PILIEČIAI BUS TEISIAMI DĖL 192 TŪKST. EURŲ VERTĖS KONTRABANDOS GABENIMO

  • 0

Šiaulių apygardos prokuratūra pranešė teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje du Rusijos piliečiai kaltinami kontrabandinių cigarečių disponavimu.

Anot prokuratūros pranešimo, šių metų gegužės mėnesį pareigūnai gavo informacijos dėl įtariamo neteisėto nelegalių cigarečių gabenimo Kupiškyje.

Pasieniečiai, atvykę į Kupiškio geležinkelio stotį, sulaikė du – 38 ir 44 metų – vyrus, kurie iš geležinkelio pusvagoniuose įrengtų slėptuvių iškrovinėjo paketus, su, įtariama, kontrabanda.

Bylos duomenimis, iš viso rasta ir paimta daugiau nei 53 tūkst. įvairių rūšių pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Skaičiuojama, kad šios kontrabandos vertė rinkoje siekia daugiau nei 192 tūkst. eurų.

Nustatyta, kad kaltinamieji, Lietuvoje ieškodami atsitiktinių neoficialių darbų, vienoje interneto grupėje iš nepažįstamo asmens sulaukė pasiūlymo užsidirbti. Minėtas asmuo nurodė kaltinamiesiems I. A. ir A. Z. iškrauti iš vagono išpylimo liukų cigarečių paketus ir juos nuvežti į nurodytą vietą.

Rusijos piliečiams pateikti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už šį nusikaltimą vyrams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS