FNTT akiratyje – bendrovė, statybininkams atlyginimus mokėjusi „vokeliuose“ | Diena.lt

FNTT AKIRATYJE – BENDROVĖ, STATYBININKAMS ATLYGINIMUS MOKĖJUSI „VOKELIUOSE“

Viena Panevėžio statybų įmonė savo darbuotojams galimai išmokėjo beveik 30 tūkst. eurų atlyginimų „vokeliuose“. Trečiadienį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių ir Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl galimai mokesčiais neapskaitytų pinigų išmokėjimo.

Kaip skelbia FNTT, įtarimai dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų pateikimo pareikšti bendrovės direktoriui ir pačiai bendrovei, kaip juridiniam asmeniui.

Tyrimo metu nustatyta, kad Panevėžio rajone registruota bendrovė statybos darbus atlikdavo Karaliaučiuje, kur jos darbuotojai statė ir remontavo parduotuves, privačius namus. Lietuvoje statybininkai dirbdavo trumpai ir atlikdavo nedidelius darbus tol, kol būdavo sudaromos naujos sutartys su klientais Rusijoje ir parengiami būtini dokumentai darbui užsienyje.

Oficialiai nedidelė statybų bendrovė savo darbuotojams mokėdavo minimalų atlyginimą. Atlikdami tyrimą FNTT pareigūnai nustatė, kad likusi atlyginimo dalis statybininkams galbūt buvo išmokama nefiksuojant duomenų statybų bendrovės žiniaraščiuose, neįtraukiant jų į apskaitos registrus. Įtariama, kad tokiu būdu bendrovė nesumokėjo į valstybės biudžetą daugiau kaip 15 tūkst. eurų mokesčių bei kitų privalomų įmokų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmams. 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Dzūkelis

Labai gerai darė, jei gali seimas mokėti atlyginimus vokeliuose, skambiai pakrikštiją ,,lėšos parlamentiniai veiklai,, kurių gal tik koks vienas procentas skiriamas veiklai o likusieji asmeniniam parlamentaro ir jo šeimos gerbūviui/ Verslininkas tai juodus pinigus moka iš savo pelno, jis išpūstas ar ne kita kalba, o seimas moka mūsų mokesčių mokėtojų pinigus, tai visai kas kita, nes seimas jokios pridėtinės vertės neprideda.

Anonimas

Tik viena priciupote.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS