Jaunam vyrui atsirūgo: už pareigūnų įžeidinėjimą ir filmavimą – piniginė bauda | Diena.lt

JAUNAM VYRUI ATSIRŪGO: UŽ PAREIGŪNŲ ĮŽEIDINĖJIMĄ IR FILMAVIMĄ – PINIGINĖ BAUDA

  • 6

Socialiniame tinkle „Facebook“ vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti įžeidinėjami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, patalpinęs vyras, sulaukė atsakomybės. Už pareigūnų pažeminimą vyras nubaustas pinigine bauda.

Jaunas vyras, gimęs 2000 metais, į policijos akiratį pakliuvo, kai praėjusių metų gegužės 5 d. Kėdainiuose pažeidė karantino taisykles, už tai jam buvo surašytas protokolas.

Pokalbio su policijos pareigūnais metu jaunas vyras juos filmavo, o vėliau vaizdo įrašą patalpino viešoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Viskas Kėdainiuose“. Vaizdo įraše, kuris buvo pasiekiamas daugybei socialinio tinklo naudotojų, buvo matyti, kaip vyras agresyviai ir piktai elgėsi, vartojo keiksmažodžius, įžeidinėjo policijos pareigūnus.

Praėjusią savaitę, sausio 7 d., Kauno apylinkės teismas nustatė, kad tokiais savo veiksmais vyras pažemino policijos pareigūnų garbę ir orumą, o jo padaryta veika atitinka statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimo požymius. Kadangi vyras prisipažino ir gailėjosi dėl padaryto administracinio nusižengimo, jam paskirta minimali numatyta bauda – 90 eurų, kurią vyras privalės sumokėti ne vėliau kaip per 40 d. nuo nutarimo įteikimo dienos.

Primename, kad sąžiningai vykdančius savo pareigas pareigūnus gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai paveikti pareigūnus reaguojama principingai. Už pareigūno garbės ir orumo pažeminimą yra numatyta administracinė atsakomybė, baudos siekia 90 iki 140 eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Re

Gaidžiai greit isidžiaže okaip jie elgesi met neprisistato o pažimėjimo gali nereikalat plėš iš mašinos antžmogiai

V.L

Manau tokius ERELIUS reiketu pasodinti penkiolikai paru o ne juokinti zmones tokiomis baudomis.......

RJ

Tokiu juokingu baudu niekas nebijo ir, kaip matyti, su malonumu, vel izeidineja pareigunus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS