Kontrabandinėmis cigaretėmis prekiaujanti moteris pareigūnui siūlė 1 tūkst. eurų kyšį | Diena.lt

KONTRABANDINĖMIS CIGARETĖMIS PREKIAUJANTI MOTERIS PAREIGŪNUI SIŪLĖ 1 TŪKST. EURŲ KYŠĮ

  • 0

Kontrabandinėmis cigaretėmis prekiaujanti Tytuvėnų gyventoja pareigūnui siūlė tūkstančio eurų kyšį, antradienį pranešė Šiaulių apskrities policija.

Praėjusią savaitę pareigūnai patikrino Kelmės rajone esančiame miestelyje gyvenančios moters namus. Juose rasta 520 pakelių kontrabandinių cigarečių, šeimininkė teigė juos įsigijusi savo ir sūnaus reikmėms.

Praėjusi penktadienį 79-erių Tytuvėnų gyventoja atvyko į Kelmės rajono policijos komisariatą, kad jai būtų surašytas protokolas.

Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui moteris pasiūlė į protokolą įrašyti tik dvidešimt pakelių ir į kišenę įkišo tūkstantį eurų. Pareigūnas senolei nuolaidžiauti nesutiko ir iškvietė kolegas bei pranešė apie bandymą jį papirkti.

Pernai jau baustai už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis moteriai šiuo metu gresia administracinė bauda nuo 2 tūkst. iki 5,5 tūkst. eurų už disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Policijos pareigūnai taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl papirkimo. Už šį nusikaltimą moteriai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS