Melagingai dėl eismo įvykio kaltę prisiėmusiai merginai pateikti įtarimai | Diena.lt

MELAGINGAI DĖL EISMO ĮVYKIO KALTĘ PRISIĖMUSIAI MERGINAI PATEIKTI ĮTARIMAI

  • 0

Ketvirtadienį melagingai už eismo įvykį Raseinių rajone kaltę prisiėmusiai merginai pateikti įtarimai dėl melagingų parodymų, pranešė Šiaulių policija.

Gegužės 25 dieną Alaviniškių kaime automobilį vairavęs vyras pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį BMW ir prie vairo sėdintį bei neadekvačiai besielgiantį vairuotoją.

Iškviesti policijos pareigūnai 22 metų vairuotoją rado jau šalia automobilio. Jam nustatytas 1,81 promilės girtumas. Vyras neigė vairavęs ir kitą dieną į policijos komisariatą atvedė 21 metų merginą, ji prisipažino vairavusi automobilį.

Pareigūnams įtarimų sukėlė tai, kad jų pasakojimas buvo be galo sklandus ir tikslus. Tikslinant įvykio aplinkybes ir apklausiant liudytojus paaiškėjo, kad prie transporto priemonės vairo sėdėjo ir ją vairavo vaikinas.

Priremta įrodymų mergina prisipažino davusi melagingus parodymus, o vaikinas vairavęs automobilį. Dėl melagingų parodymų pradėtas ikiteisminis tyrimas ir raseiniškei pareikštas įtarimas.

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vairuotojas ir ankščiau yra vairavęs neblaivus. 2015 metais, tada dar 17-metis jaunuolis teisės vairuoti įgijęs net nebuvo, todėl bandė sprukti nuo pareigūnų, nepakluso jų reikalavimui sustabdyti transporto priemonę. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Už tai vaikinui teko sumokėti per 1 tūkst. eurų baudą. 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS