Per mėnesį policija patikrino apie 1 tūkst. turėjusių izoliuotis: 215 jų – nubausti | Diena.lt

PER MĖNESĮ POLICIJA PATIKRINO APIE 1 TŪKST. TURĖJUSIŲ IZOLIUOTIS: 215 JŲ – NUBAUSTI

  • 1

Per mėnesį policija patikrino beveik tūkstantį izoliuotis po grįžimo iš užsienio turėjusių žmonių, 215 surašyti protokolai dėl pažeidimų.

Kaip penktadienį pranešė Policijos departamentas, administracinių nusižengimų protokolai surašyti asmenims, kurie turėjo laikytis saviizoliacijos, bet patikrinimo metu nebuvo nustatytoje vietoje.

Policija taip pat reaguoja į gautus iškvietimus dėl kaukių nedėvėjimo. Nuo rugpjūčio 1 dienos už tokius pažeidimus surašyti 89 administracinių nusižengimų protokolai.

„Neatsakingas asmenų elgesys gali sukelti labai liūdnas pasekmes, o didėjantys užsikrėtusių asmenų skaičiai bei kylantys koronaviruso židiniai rodo, kad tokių asmenų vis dar pasitaiko. Todėl pareigūnai prašo visų laikytis reikalavimų, saugoti tiek savo, tiek aplinkinių sveikatą“, – policijos pranešime cituojamas policijos generalinio komisaro pavaduotas Arūnas Paulauskas.

Už izoliacijos pažeidimus ar kaukių nedėvėjimą įstatymai numato baudas nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų.

Saviizoliacijos privalo laikytis žmonės, atvykę iš šalių, kur sergamumo koronavirusu rodiklis ne mažiau kaip 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Nes daugiau mentams/stribams nėr ką veikti. Juk policija=mentai=stribai viska sutvarkė, nėr kriminalo tik covid!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS