Nuteistieji iš Pravieniškių sulaukė nuosprendžio – elektra kankino kitą nuteistąjį | Diena.lt

NUTEISTIEJI IŠ PRAVIENIŠKIŲ SULAUKĖ NUOSPRENDŽIO – ELEKTRA KANKINO KITĄ NUTEISTĄJĮ

  • 3

Pravieniškių pataisos namuose bausmes už nusikaltimus atliekantys keturi vyrai sulaukė naujo nuosprendžio – bausmės atlikimo metu jie elektra kankino kitą nuteistąjį.

Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos nuteistieji K. Č., D. V., V. M. ir D. V. pripažinti kaltais dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir fizinio skausmo sukėlimo kankinant kitą nuteistąjį, angtradienį pranešė bylą nagrinėjęs Kaišiadorių teismas.

K. Č. paskirta 2 metai 11 mėnesių ir 10 dienų laisvės atėmimo bausmė,

D. V. – 7 metai 4 mėnesiai ir 25 dienų laisvės atėmimo bausmė, V. M. –1 metų ir 28 dienų laisvės atėmimo bausmė, D. V. – 2 metų 10 mėnesių ir 1 dienos laisvės atėmimo bausmė.

Teismo paskirtos bausmės subendrintos su ankstesnėmis kitų teismų paskirtomis bausmėmis.

„Neginčytinai įrodyta, jog kaltinamieji K. Č., D. V., V. M. ir D. V. atlikdami laisvės atėmimo bausmę pataisos namuose, bausmes už turimas nuobaudas atlikdami uždarosios zonos kamerų tipo patalpoje, nukentėjusiojo G. B. atžvilgiu apie pusantros valandos tyčia smurtavo veikdami bendrai. Nors visi kaltinamieji atliko skirtingus veiksmus, tačiau visi veikė vieninga tyčia ir tai suprato, taip pat suprato, kad jų veiksmai gali sukelti neigiamų pasekmių nukentėjusiajam.“ – rašoma teismo nuosprendyje.

K. Č., D. V., V. M. ir D. V. į teisiamųjų suolą sėdo už tai, kad pataisos namuose nukentėjusįjį mušė kumščiais, spardė kojomis, suko rankas, taip pat nukentėjusiojo rankas pririšo prie lovos ir užvynioję ant nukentėjusiojo mažojo piršto elektros laidą, o kitą jo galą įkišę į rozetę,

krėtė jį elektra, taip pat elektra krėtė ir su elektrinio virdulio elektros laidu. Vėliau nukentėjusiajam pasislėpus po lova ir laikantis rankomis įsikibus į ją, kad kaltinamieji jo neištrauktų, pylė verdantį vandenį ant nukentėjusiojo ir taip jam nudegino abi plaštakas.

Teismas nuosprendyje kratymą elektra pripažino nukentėjusiojo kankinimu, o apipylimą verdančiu vandeniu – itin žiauriu elgesiu.

Nagrinėjant bylą teisme kaltinamieji atsisakė duoti parodymus, tačiau jų kaltė įrodyta ikiteisminio tyrimo metu surinktais ir teisme ištirtais įrodymais.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Nesuvokiamas absurdas

Kaip galima atliekant bausmes už nusikaltimus,tam skirtose vietose,daryti naujus nusikaltimus?Tokių vietų įkalinimo įstaigomis vadinti negalima.Taip gali būti tik Lietuvoje.

Zenka Bosenka

Tai gi cia gaidziai uzsidarelei.jie taip stumia-normalus bahurai tokiu daliku ne daro 100%

teismu --bausmes sadistams , slyksciai kokcios ......

kaip sakant po lituokly nuo siu sadistu rankos ,kiekvienam teisejuj y subine ir yjungt y rozete ...gal tuomet debilu smegeneles prades veikt .....zodziu beviltiska ka nors kalbet apie littchujanijos teisesmaukinius ir ju prostitute temide....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS