Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje vogtą visureigį "BMW X6" Pereiti į pagrindinį turinį

Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje vogtą visureigį "BMW X6"

2014-02-12 11:12 diena.lt inf.
Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje vogtą visureigį "BMW X6"
Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje vogtą visureigį "BMW X6" / VSAT nuotr.

Šalčininkų punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė iš Lietuvos į Baltarusiją gabentą visureigį „BMW X6“. Paaiškėjo, kad šios mašinos nuo praėjusių metų vasaros ieškojo Vokietijos teisėsaugininkai.

Antradienį VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai Šalčininkų punkte patikrino iš Lietuvos vykusį automobilvežį „Renault Premium 420“ su priekaba lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Šia transporto priemone gabenti naudoti automobiliai. Vairuotojas, 45 metų Marijampolės rajono savivaldybės gyventojas, VSAT pareigūnams pateikė nepriekaištingus asmens bei automobilvežio dokumentus.

Pasieniečiams kilo įtarimų tikrinant vieną iš gabenamų mašinų. 2010 m. pagaminto „BMW X6“ registracijos dokumentai bei kėbulo numeriai buvo tvarkingi. Duomenis apie šią mašiną informacinėse bazėse tikrinę VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad visureigio ieško Vokietijos teisėsaugininkai. Šios kaip pavogtos ar neteisėtai nusavintos mašinos paieška paskelbta praėjusių metų rugpjūtį.

VSAT Varėnos rinktinės pasieniečiai dėl nusikalstamu būdu gauto turo įgijimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Automobilių gabenimui pasamdytas automobilvežio vairuotojas po apklausos paleistas. Jam leista iš Lietuvos išvežti likusius automobilius, o Vokietijos policijos ieškomas „BMW X6“ saugomas Tribonių užkardoje.

Pernai pasieniečiai iš viso sulaikė 99 automobilius, kurie, įtariama, buvo pavogti.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra