Pasieniečiams į rankas pateko 2 tūkst. pakelių cigarečių: kontrabanda atplaukė Merkiu | Diena.lt

PASIENIEČIAMS Į RANKAS PATEKO 2 TŪKST. PAKELIŲ CIGAREČIŲ: KONTRABANDA ATPLAUKĖ MERKIU

  • 0

Padvarionių užkardos pasieniečiai sulaikė kontrabandinių rūkalų krovinį, į Lietuvą atplaukusį iš Baltarusijos Merkiu. Į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko 2 tūkst. pakelių cigarečių.

Antradienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai naktinio vaizdo matymo įranga Merkio krante, Baltarusijos pusėje, užfiksavo įtartiną asmenį. Šioje vietoje upė įteka į Lietuvą. Netoliese yra Šalčininkų rajono Tabariškių kaimas.

Pasieniečiai fiksavo, kaip vyriškis iš Baltarusijos pusės į Merkį nuleido stačiakampio formos ryšulius ir pasišalino į savo šalies gilumą.

Operatyviai atvykę VSAT pareigūnai patikrino Merkio prieigas Lietuvos pusėje, tačiau čia asmenų nebuvo. Pasieniečiai dar patikrino artimiausias Ažuberio kaimo prieigas, tačiau taip pat nieko įtartino neaptiko.

Iš upės prie pat sienos pasieniečiai ištraukė keturis tarpusavyje suraišiotus bei juoda plėvele apklijuotus ryšulius. Juose rasta 2 tūkst. pakelių cigarečių ,,Fest” su baltarusiškomis banderolėmis.

Apie radinį VSAT pareigūnai pranešė kolegoms Baltarusijoje. Cigaretės saugomos Padvarionių pasienio užkardoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS