Pasieniečių rankose – Nerimi plukdyta cigarečių kontrabanda | Diena.lt

PASIENIEČIŲ RANKOSE – NERIMI PLUKDYTA CIGAREČIŲ KONTRABANDA

  • 0

Pasieniečiai Neries upėje sulaikė cigarečių kontrabandą, kurią mėginta maskuoti kaip ledo lytis.

Iš viso sulaikyta 5 tūkst. pakelių cigarečių, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Vėlų antradienio vakarą Ignalinos pasienio rinktinės Pavoverės pasienio užkardos pareigūnai techninėmis stebėjimo priemonėmis kontroliavo Nerimi einantį sienos su Baltarusija ruožą.

Tamsoje pasieniečiai užfiksavo upe plaukiančią ir iš daugybės kitų išsiskiriančią įtartiną ledo lytį. Kurį laiką VSAT pareigūnai sekė įtartiną objektą ir įsitikinę, kad tai nėra ledo lytis, ties Šukeliškių kaimu į upę nuleido tarnybinę valtį.

Dėl smarkaus ledonešio ne iš karto pavyko pasiekti srovės neštą krovinį, tačiau netoli Švenčionių rajono Kūniškės kaimo VSAT pareigūnams pavyko įtartiną objektą nutempti į krantą ir jį ištraukti.

Kol vyko šie darbai, Neryje buvo užfiksuota dar viena panaši įtartina lytis, kurią ištraukti iš Neries buvo pasitelkti kolegos iš Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos.

Paaiškėjo, kad Nerimi plaukė tarpusavyje surištos ir į polietileną suvyniotos cigarečių pakuotės. Iš viršaus jos maskuotos sniegu.

Dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pasak VSAT, Nerimi, prieš upei įsukant į Lietuvos teritoriją, apie 7 kilometrus eina siena su Baltarusija. Čia nuolat pasitaiko bandymų Baltarusijos krante nuleisti nelegalius krovinius planuojant, kad srovė juos atneš į Lietuvos pusę.

Panašiu metu pernai žiemą pasieniečiai šiame ruože išaiškino šešis tokius atvejus, kai po Baltarusijos krante paleistomis „lytimis“ plaukė rūkalai.

GALERIJA

  • Pasieniečių rankose – Nerimi plukdyta cigarečių kontrabanda
  • Pasieniečių rankose – Nerimi plukdyta cigarečių kontrabanda
  • Pasieniečių rankose – Nerimi plukdyta cigarečių kontrabanda
  • Pasieniečių rankose – Nerimi plukdyta cigarečių kontrabanda
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS