Pasienyje su Baltarusija šeštą parą nefiksuota neteisėtų migrantų | Diena.lt

PASIENYJE SU BALTARUSIJA ŠEŠTĄ PARĄ NEFIKSUOTA NETEISĖTŲ MIGRANTŲ

  • 4

Pasieniečiams šeštą parą iš eilės neteko apgręžti neteisėtai iš Baltarusijos į Lietuvą bandančių patekti migrantų, penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje ketvirtadienį užsieniečiai sieną nelegaliai bandė kirsti 7 kartų, Lenkijos pareigūnai į šalį trečiadienį neįleido 31 migranto.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 357 neteisėtiems migrantams. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista beveik 19,7 tūkst. žmonių. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

senelis......

....o tai labai blogai, kad net spaudoje guodžiasi dėl stokos migrantų. Jau pamiršo kai nelegalai tuntais plūdo į mūsų kraštą. Džiaukitės kad nėra, ir neįišaukit neleimės, nes ir taip nežinai kas bus rytoj.

Kas \\\\\\...//////

gali eiti į ubagų šalį,nebent tranzitu.

kamera radaras mentas trikojis

pastrigo .... vaizdelio nebeirasineja....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS