Po kruvino išpuolio iš areštinės paleistas garsus kovotojas pateikė savo versiją | Diena.lt

PO KRUVINO IŠPUOLIO IŠ AREŠTINĖS PALEISTAS GARSUS KOVOTOJAS PATEIKĖ SAVO VERSIJĄ

  • 44

Žinomas Lietuvos MMA kovotojas Vitoldas Jagėlo, naktį praleidęs areštinėje, pripažino, kad Naujųjų metų naktį sužalojo dvi moteris ir vyrą, tačiau tvirtino, kad incidento metu tik gynė save ir draugę, informuoja portalas delfi.lt.

Kovotojas teigė, kad į butą, kuriame vėliau ir įvyko incidentas, jis su drauge atvyko švęsti Naujųjų metų. Tačiau vėliau vakarėlis pasisuko nemalonia linkme, o galiausiai baigėsi kruvinu išpuoliu.

„Prie mano draugės priekabiavo, o man du kartus smogė į galvą, paskui puolė su peiliu, ką turėjau daryti – apsisukti ir išeiti?“ – portalo delfi.lt žurnalistams pasakojo V. Jagėlo.

MMA kovotojas teigė, kad konfliktas kilo tada, kai jis pamatė, jog prie jo draugės priekabiauja Viktorijos, merginos, kurios namuose ir buvo susirinkta švęsti Naujųjų metų, draugas.

„Tada tas vaikinas man smogė du kartus į veidą. Aš jam kirtau atgal – du ar tris kartus“, – pasakojo V. Jagėlo.

Pasak V. Jagėlo, tuomet iš virtuvės atbėgo kita mergina – ji rankose laikė peilį. MMA kovotojas jį atėmė ir sudavė merginai du smūgius.

„O Viktorijos išvis nemušiau“, – portalo delfi.lt žurnalistams pridūrė V. Jagėlo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Naktį praleidęs areštinėje, MMA kovotojas jau paleistas į laisvę – apie tai portalo žurnalistus informavo Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

Policijos atstovas pridūrė, kad dėl šio incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau apie tai, kokie kaltinimai pareikšti MMA kovotojui, informuoti negalėjo.

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta nuotraukos, kaip atrodo V. Jagėlo sumuštos moterys bei aplinka, kurioje įvyko incidentas. Kito kovotojo Henriko Vikšraičio žmona Akvilė taip pat pasidalijo šiais vaizdais ir tikino, kad tokio kovotojo elgesio ji visiškai nepateisina.

„Žinau, kad gausiu pylos nuo Henriko, nuo kitų kovotojų, bet negaliu tylėti. Šį kovotoją (Vitoldą Jagėlo – red. past.) pažįstu asmeniškai. Visada atrodydavo tylus, daug nekalbantis. Bet ką jis padarė vakar naktį tai yra žemiau plintusų. Ta prasme: įsiveržt į butą, moteris mušt prie vaikų, išmušt dantį, sulaužyt nosį?! Prašau tik vieno, pačios griežčiausios bausmės, atimt visus titulus, uždraust profesionaliai sportuot visą gyvenimą“, – rašė Akvilė. Ji pridūrė, kad kovotojų bendruomenė netoleruoja tokio sportininkų elgesio ir viliasi, kad į šį atvejį dėmesį atkreips tiek policija, tiek sporto komitetas.

Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis redakcijai teigė esą nieko negirdėjo apie kovotojo naktinius veiksmus, todėl nieko negalintis komentuoti.

Tačiau Lietuvos policijos Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis patvirtino, kad pasklidusi informacija apie tai, kad V. Jagėlo sumušė moteris, yra teisinga. Jis nurodė, kad įvykis įvyko naktį, apie 3 val. Konfliktas vyko Vilniuje, S. Neries gatvėje esančiame name.

„Moterys, po apžiūros ligoninėje, paleistos gydytis namo“, – komentavo R. Matonis.

V. Jagėlo ne kartą jėgas išbandė KOK turnyruose ir laikomas vienu stipriausių Lietuvos ringo kovotojų.

Rašyti komentarą
Komentarai (44)

ALGIS

Koks jis garsus ale kovotojas , kad tapo garsiu bandidu ,tai faktas , oi žurnaliūgos , žurnaliūgos .

Savas

Labai idomu. Daugas prekabiauja pre merginos. Užvire šita visa šuda. Bobos su peiliu laksto prie vaiku. Sportininkas visus pastate i veta. Man atrodo DRAUGAS be vardo turi atsakit už šita vakareli.

BabaDede

O kaip ten su baudomis, jei švenčia keli namų ūkiai?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS