Miške išmestų rūbų detektyvas: su šiukšlėmis teršėjas išmetė ir asmens dokumentus | Diena.lt

MIŠKE IŠMESTŲ RŪBŲ DETEKTYVAS: SU ŠIUKŠLĖMIS TERŠĖJAS IŠMETĖ IR ASMENS DOKUMENTUS

  • 3

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą apie išpiltas atliekas šalia Spigino rago Varnių regioninio parko teritorijoje nedelsiant nuvyko į vietą.

„Atidžiai apžiūrėję išpiltas atliekas radome asmens dokumentus pagal kuriuos nesunkiai buvo nustatytas teršėjas, atsikratęs tekstilės atliekomis“, – sako Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkė Renata Stankuvienė.

Asmeniui, nepavojingomis atliekomis užteršus regioninio parko teritoriją, gresia nuo 1400 iki 2400 eurų bauda. Taip pat asmuo įpareigotas surinkti atliekas ir perduoti atliekų tvarkytojui.

„Dėka atsakingų Varnių regioninio parko direkcijos kolegų galėjome greitai sureaguoti ir išaiškinti teršėją“, – teigia aplinkosaugininkė.

Aplinkosaugininkai primena, kad tekstilės atliekas galima nemokamai atiduoti stambiųjų atliekų aikštelėms Telšiuose, Tryškiuose ir Varniuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

vel siuksliu mafija siauteja

gyventoju turta ismetineja

DIDINTI BAUDAS

TOKIEMS PROTELIS NE LABAI DIRBA,TAI TIK BAUDOS SUPURTYTŲ,GAL ATSIPEIKĖTŲ

karamba

niekaip nesuprantu tokių žmogystų. Nemokamai gali priduoti, tai ne, velka į miškus. O baudos kodėl tokios mažos? 10000 ir taškas!!!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS