Rusas į Lietuvą važiavo vogtu motociklu | Diena.lt

RUSAS Į LIETUVĄ VAŽIAVO VOGTU MOTOCIKLU

  • 1

Į Lietuvą motociklu „Honda Transalp XL600“ vykusį rusą pasieniečiai uždarė į areštinę. Valstybinės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai nustatė, kad jo motociklas, įtariama, yra pavogtas Prancūzijoje.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai Kybartų kontrolės punkte tikrino iš Rusijos Kaliningrado srities į Lietuvą  motociklu „Honda Transalp XL600“ vykusio 49 metų Rusijos piliečio dokumentus.

Kontrolės metu nustatyta, kad motociklas, įtariama, yra vogtas ir nuo 2017 m. lapkričio yra ieškomas Prancūzijos  teisėsaugos pareigūnų.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pasieniečiai dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Rusijos pilietis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Motociklas  saugomas Kybartų pasienio užkardos aikštelėje.

GALERIJA

  • Rusas į Lietuvą važiavo vogtu motociklu
  • Rusas į Lietuvą važiavo vogtu motociklu
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

whufaikeenees

labai abejoju ar jis vogtas,kas toki transalpa vogs?jo uz dyka niekam nereikia,greiciau cia politika,o jei ir vogtas tai pirktas lietuvoj, daiktas grizta namo....Rusas net nieko neitare....tuo labiau su vogtu motociklu ir dar transalpu tikrai i tokia kelione nevaziuos niekas!!!!!!!!reiktu debilu but!!!!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS