Skandalas Rukloje: seržantas iš Norvegijos keletą mėnesių slapta filmavo karę duše | Diena.lt

SKANDALAS RUKLOJE: SERŽANTAS IŠ NORVEGIJOS KELETĄ MĖNESIŲ SLAPTA FILMAVO KARĘ DUŠE

  • 16

NATO batalione Rukloje tarnaujantis norvegų seržantas slapta filmavo 25 metų karę Juliją Sandanger duše, praneša portalas VG.

Karo policija rado net 38 vaizdo įrašus. Seržantas sulaukė bausmės – turės sumokėti 25 tūkst. Norvegijos kronų. Kalėjimo greičiausiai išvengs.

Seržantas neprarado ir darbo – tiesiog gavo kitas, ne vadovo, pareigas. Vyras nenorėjo komentuoti įvykių, bet prisipažino esąs kaltas ir pažadėjo atlyginti nukentėjusiajai.

Norvegų karių moterų tinklas paskelbė pareiškimą, kuriuo pareikalavo, kad kariuomenė ir gynybos ministerija imtųsi rimtesnių priemonių, kad kariuomenėje neliktų tolerancijos seksualiniam priekabiavimui.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Orinta

Kekšes atveže į lietuvą nebūtų kurvelkos nesimaudytu šalia vyru dušai šalia moterų tai ko norėti išeina pusnuoges ar nuogos gundo vyrus pačios !!! Atskirkite atskirai o ne vienoje patalpoje o ar ten koks pležas nuogistu kad su vyrais mauduytis !!!! O merginoms nee vieta karuomenyje seniau būdavo tik vyrai

Orinta

Omg kam jūs dedate į interneta tokias nesamones neturite ką daugiau veikti !!!! Na nufilmavo kekše norvege na ir ką nenori filmuojamos būti atskirkite dušus atskirai turi būti vyrai kam grudate užsiniečius į lietuvą !!! Manau karuomenyje merginom ne vieta !!!

Irma Klimytė

Atskirkite Dušus į atskiras vietas ne vienoje vietoje !!!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS