Stasylose pasieniečiai vėl sulaikė kroviniame vagone iš Baltarusijos gabentą kontrabandą | Diena.lt

STASYLOSE PASIENIEČIAI VĖL SULAIKĖ KROVINIAME VAGONE IŠ BALTARUSIJOS GABENTĄ KONTRABANDĄ

  • 4

Iš Baltarusijos į Stasylų geležinkelio kontrolės punktą įvažiavusiame krovininiame sąstate pasieniečiai vėl aptiko kontrabandinių cigarečių siuntą. 10 tūkst. pakelių rūkalų buvo paslėpti po akmens skalda. Per mėnesį tai jau trečias toks Stasylų punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų sulaikytas kontrabandinis krovinys, kurį iš Baltarusijos bandyta gabenti krovininiuose vagonuose, pranešė VSAT.

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Tribonių pasienio užkardos pareigūnai patikrino į Stasylų geležinkelio kontrolės punktą atvykusį krovininį sąstatą. Juo tranzitu iš Baltarusijos į Karaliaučiaus sritį gabentas įvairių statybinių medžiagų krovinys.

Patikros metu pasieniečiai itin atidžiai apžiūrėjo vieną sąstato vagoną, skirtą birioms medžiagoms pervežti. Paaiškėjo, kad jame po akmens skaldos kroviniu buvo paslėpta 20 polietileno plėvele aptrauktų dėžių su cigaretėmis. Iš viso sulaikyta 10 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra apie 37 tūkst. eurų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po šio sulaikymo atlikus reikalingus formalumus sąstatui leista vykti nustatytu maršrutu.

Pastarąjį mėnesį tai buvo jau trečias toks panašus atvejis, kai į Stasylų geležinkelio kontrolės punktą iš Baltarusijos atvykusiuose krovininiuose sąstatuose pasieniečiai aptiko kontrabandinius krovinius.

Spalio 21 dieną trijuose vagonuose VSAT pareigūnai rado beveik 90 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė yra beveik trečdalis milijono eurų. Ši kontrabanda gabenta vagonuose su pašarų ir techninės druskos kroviniais.

Spalio 7 dieną dviejuose iš Baltarusijos įvažiavusiuose krovininiuose sąstatuose pasieniečiai sulaikė 35 tūkst. pakelių rūkalų, kurių vertė Lietuvoje yra apie 130 tūkst. eurų. Baltarusiškos cigaretės tąkart buvo paslėptos po akmens skalda.

GALERIJA

  • Stasylose pasieniečiai vėl sulaikė kroviniame vagone iš Baltarusijos gabentą kontrabandą
VSAT nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

FNTT

Ar buvo surengta pasala granito iškrovimo vietoje? Kiek sulaikė kontros bendrininkų, kurie atvyko pasiimti cigariukų..? Parašykit, nes iš šios rašliavos visiškai neaišku...

skiep

idomu vienas dalykas,ar uz tuos cizus pinigai sumoketi? Jei uzsakovai sumokejo,tai paskutiniai idiotai,nebent sutars su Liubajevu ir cizai bus atiduoti uzsakovams uz tam tikra mokesti.

kaunietis

Tarakonas vis bando uzdirbti bulboms ant edalo,kad tie ramus butu,bet Lietuvos pasienieciai vis bado dieta taiko.Saunuoliai,taip ir toliau,nes usuotasis dar anaiptol nesulyses.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS