Sulaikyti į Alytaus pataisos namus narkotikus tiekę du vyrai | Diena.lt

SULAIKYTI Į ALYTAUS PATAISOS NAMUS NARKOTIKUS TIEKĘ DU VYRAI

  • 1

Kalėjimų departamento kriminalistai sulaikė du asmenis, įtariamus platinus narkotikus nuteistiesiems Alytaus pataisos namuose.

Kaip pranešė departamentas, Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, tirdami narkotikų pateikimą į pataisos namus, su įkalčiais sulaikė du asmenis, kaip įtariama, platinusius narkotines, psichotropines medžiagas nuteistiesiems.

Jų gyvenamosiose vietose atliktos kratos, įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Jiems paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai 3 mėnesiams.

Atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotikais turint tikslą juos platinti ar disponuojant labai dideliu narkotikų kiekiu, tyrimui vadovauja Alytaus apylinkės prokuratūra.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

:)))))

Tuoj rinka prasiplės net tik pataisos namais ...liberalkonservatoriai + laisvi dekriminilizuos narkotikus galėsite ir prie mokyklų pardavinėti ... Narko dileriai konservatoriams , liberalams , laisvei padėkos amžina ištikimybe per rinkimus . Už juos balsuos ir narkomanai ir dileriai . Grožis kas remia patryjotus .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS