Telefonai nuteistiesiems keliavo televizoriuje | Diena.lt

TELEFONAI NUTEISTIESIEMS KELIAVO TELEVIZORIUJE

  • 1

Kybartų pataisos namuose pareigūnai perėmė paslėptus draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus – telefonų slėptuvė buvo įrengta televizoriuje.

Į ilgalaikį pasimatymą pas Kybartų pataisos namuose kalintį sutuoktinį atvykusi moteris perdavė jam televizorių.

Pataisos įstaigos pareigūnas, patikrinimo metu detaliau apžiūrėjęs televizorių, pastebėjo, kad pažeista televizoriaus garantinė plomba ir kraštai, televizorius apklijuotas apsaugine plėvele.

Televizorių išardžius, jo viduje buvo rasti 3 mobiliojo ryšio telefonai, 20 SIM kortelių, skaitmeninės televizijos modulis, skaitmeninės televizijos atkodavimo kortelė, telefono įkrovimo detalė, pranešė Kalėjimų departamentas.

Televizorius su nuteistiesiems draudžiamais turėti daiktais perduotas Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnams.

Šias metais tai jau antras kartas, kai nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus bandoma perduoti paslėpus juos televizoriuje.

Lapkričio 14 dieną nuteistajam perduotam televizoriuje buvo rasti 5 mobiliojo ryšio telefonai ir 30 SIM kortelių.

GALERIJA

  • Telefonai nuteistiesiems keliavo televizoriuje
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

O taip

kaliniams galima dovanoti ne tik televizorius, o ko gero ir gera automobili, Juk cia ne kalejimas o be galo nuostabi sanatorija. Kai tokios bausmes Lietuvoj tad visi ir verziasi i kalejimus pailseti.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS