Vijūnėlės dvaro savininkams skirta bauda – po 50 eurų kasdien, kol nugriaus statinį | Diena.lt

VIJŪNĖLĖS DVARO SAVININKAMS SKIRTA BAUDA – PO 50 EURŲ KASDIEN, KOL NUGRIAUS STATINĮ

  • 2

Kauno apylinkės teismas vadinamojo Vijūnėlės dvaro savininkams priteisė baudą už tai, kad nevykdomas sprendimas griauti statinį, rašo portalas 15min.lt

50 eurų už kiekvieną sprendimo pradelstą dieną skaičiuojama nuo šių metų spalio 31 dienos.

Taip pat savininkams skirta 300 bauda už Vilniaus apygardos teismo sprendimo nevykdymą Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos naudai.

Sprendimą savininkai planuoja skųsti.

BNS primena, kad pastatas Druskininkų centre, vietos gyventojų pramintas Vijūnėlės dvaru, kurortinėje zonoje pradėtas statyti 2013 metais. Statybai reikalingus leidimus davė Druskininkų savivaldybė ir vietos žemėtvarkininkai. Iš pradžių šis turtas priklausė alytiškiui, vienos saugos įmonės apsaugininkui Romui Baranauskui, vėliau – kauniečiams sutuoktiniams Žilvinui ir Zinai Poviloniams.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) pernai birželio 22-ąją paskelbė neskundžiamą sprendimą, kad vadinamasis Vijūnėlės dvaras Druskininkuose turi būti nugriautas. Teismas konstatavo, kad pastačius gyvenamosios paskirties pastatą kurorto apsaugos zonos antrojoje juostoje buvo pažeisti Lietuvos įstatymai.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Balamutas

Aš pritariu šiam ,,Vero" pasiūlymui. Atimt ir padalint. Atiduot skurstantiems teisėjams. Kiek laiko gali teisėjai, prokurorai, advokatai ir antstoliai gyvent lūšnose, lūšnynuose? Jie irgi žmonės, netgi žmonesni nei žmonės. Skurstantys. Ašaros ne atlyginimai. Sakote kyšininkai? Jei kokia bobulė atnešė desėtką kiaušinių, tai ar čia kyšis? Aš, kaip buvęs komsorgas, apsikrėtęs bolševikų virusu, tik už atėmimą, nugriovimą, visų ponų dvarų pastatų suvalstybinimą, konfiskaciją, o ponų ištrėmimą, sunaikinimą. Visi po Markso, Lenino vėliava atgal į komunizmo rytojų. Ar aš teisingai tave supratau, raudonasai?

Vero

Kam jį griauti? Tiesiog nacionalizuoti ir pritaikyti kurorto reikmėms. Taip pat padaryti ir su kitais "ponų" pastatais, kurie nežinia už kokius pinigus pastatyti. Man atrodo, visi žino tuos namus ir dvarus. Visiems aišku, kad už vidutinę ar net didesnę algą didžiulio prabangaus namo nepasistatysi.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS