Virtualus patrulis, slopinęs grasinimų sužalotos mažylės mamai bangą, pats buvo išjungtas | Diena.lt

VIRTUALUS PATRULIS, SLOPINĘS GRASINIMŲ SUŽALOTOS MAŽYLĖS MAMAI BANGĄ, PATS BUVO IŠJUNGTAS

  • 18

Žiauriai sužalotos dvimetės iš Raseinių rajono istorija sujaudino ir įaudrino šalį. Nemažai žmonių, apimti bejėgiškumo ir pykčio, emocijas ėmė lieti komentaruose po suimtos mažylės mamos nuotrauka feisbuke.  

Į grasinimų bangą greitai sureagavo Policijos virtualus patrulis, tačiau netrukus ši banga ėmė ristis į jo pusę.

Žmonėms nepatiko viešos pastabos, kuriose buvo raginama susilaikyti nuo neapykantą kurstančių komentarų. Neva taip virtualus patrulis gina nusikaltėlę.

Į priminimus, kad „laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją yra nesuderinama su bet kokiais teisei priešingais veiksmais“ ne vienas komentatorius reagavo tikriausiai kreipdamasis į feisbuko administraciją pranešdamas kaip apie netinkamus. Taip būtų galima paaiškinti tai, kad Virtualaus patrulio anketa laikinai tapo nepasiekiama.

Feisbuko nuotr.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis portalui kauno.diena.lt teigė, kad Virtualus patrulis jau vėl veikia. R. Matonio teigimu, toks atvejis, kai patrulio anketa buvo blokuota ir teko kreiptis į socialinio tinklo administratorius, – pirmas. 

Sunkią traumą patyrusios mergaitės būklė tebėra kritinė. 

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

Dvigubi standartai

Patrulio anketa turi būti ban forever

Supistas sudo gabalas facebook

Sudu kruva praikeiktas facebook vos tik kazkas nepatinka iskarto blokuoja kai tiesa parasai. Idiotu organizacija. Trinu lauk ta sudu kruva. Patarciau ir kitiem issitrinti ir bendrauti senuoju budu sms skambuciai ir realus susitikimai.

stop manipuliacijoms

Virtualūs patruliai turėtų atkreipti didesnį dėmesį į manipuliuojančius ir meluojančius žurnalistus. Štai Kauno dienos žurnalistė Šarūnė Būdavienė suraitė straipsnį apie gimnazistę, kuri nusiuntė atviruką neva Putinui "Sustabdyk karą", bet žurnalistė panašu suktai nutylėjo, kad gimnazistė atvirukus išsiuntė ir J.Bidenui "Sustabdyk karą", bent jau taip rašoma gimnazijos puslapyje. Kažin ar žurnalistė prieš publikuodama savaip interpretuotą straipsnį atsiklausė gimnazistės, ar ji su tuo sutinka?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS