VSAT: TREČIĄ DIENĄ IŠ EILĖS PASIENYJE SU BALTARUSIJA NEFIKSUOTA NETEISĖTŲ MIGRANTŲ
- BNS inf. 1
Lietuvos pareigūnai pasienyje su Baltarusija trečią dieną iš eilės nefiksavo nė vieno neteisėtai į šalį bandžiusio patekti migranto, pirmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Latvijos pasienyje sekmadienį fiksuoti keturi bandymai neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai į šalį šeštadienį neįleido 41 migranto.
Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 202 neteisėtiems migrantams.
Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista 19,5 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.
VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.
2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų.
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
-
BNS inf.3 komentarai
-
BNS inf.0 komentarai
-
BNS inf.0 komentarai
Ačiū