Žiauru: Alytaus rajone rasti du negyvi, įtariama, nunuodyti šuniukai | Diena.lt

ŽIAURU: ALYTAUS RAJONE RASTI DU NEGYVI, ĮTARIAMA, NUNUODYTI ŠUNIUKAI

  • 6

Alytaus rajone penktadienį rasti du negyvi, įtariama, nunuodyti šuniukai.

Alytaus apskrities policija informavo, kad pranešimas apie įvykį gautas 9 val. 46 minutės. 1992 metais gimęs vyras nurodė, kad  Alytaus rajono savivaldybėje, prie sodybos, rasti du negyvi šuniukai, galimai nunuodyti.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

Alytaus policija turėtų mesti visas pajėgas šiam baisiam nusikaltimui ištirti Visi kiti nusikaltimai palauks. Kad ten kokį senioką tuo metu pripjaus - nieko baisaus. Šuniukai svarbiau...galėtų ir Vilnius atsiųsti kriminalistus.

Valda

Daugiau dėmesio skirkite ne šunims,o sergantiems vaikams,sergantiems senoliams.dabar betruksta atidaryti viešbučius specialius šunims ir iš žmonių mokesčių išlaikyti?kaip senais laikais kaimuose ir ne tik užkasdavo iškarto ir nebuvo problemos.dabar senolės kaimuose veisia iki 70sunu mat joms gaila ir badu marina čia iš vis tragedija.surinko ir laiko prieglaudose,o iš kieno pinigų?iš mokesčių žmonių,tegu senolė pensiją savo dengia išlaidas.padekime žmonėms vaikams senoliams sergantiems,rūpinkimės jais o ne sunimis.skirkite kur yra žmogus,o kur yra gyvulys.

Anonimas

Galėtume nuleisti vėliavas ir paskelbti visuotinį gedulą...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS