Anot savivaldybės pranešimo, keturias dienas miestas „alsuos šviesa, istorija ir ateitimi“.
Šventė „Švieskime begalybėje“ ketvirtadienį prasidės konferencija „Elektrėnų identitetas. Istorijos, paveldas, kaita“. Renginyje bus apžvelgta miesto raida ir unikalumas, vakare numatoma diskusija, organizuojama kartu su bendrove „Ignitis gamyba“ apie energetikos ateitį.
Penktadienį norintiesiems rengiama ekskursiją į Elektrėnų kompleksą (Lietuvos elektrinę), o vakare Elektrėnų paplūdimyje žadamas magiškas teatralizuotas koncertas apie miesto susikūrimo istoriją „Elektrėnai – miestas iš šviesos“.
Šeštadienį šventės dalyvių lauks žygiai, regatos, koncertai, diskotekos, sekmadienį bus minima Valstybės diena – vyks iškilmingos bendruomenės eitynės su Lietuvos policijos reprezentaciniu pučiamųjų orkestru, vėliavos pakėlimo ceremonija, ginklų ir technikos ekspozicija, bus atidaryta garbės piliečių alėja bei atidengta skulptūra „Elektrėnų kūrėjams“.
Šventę užbaigs vakarinis koncertas, bendras „Tautiškos giesmės“ giedojimas ir akrobatinio skraidymo grupės „ANBO“ pasirodymas.
Elektrėnai – vienas jauniausių Lietuvos miestų, išsidėstęs pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Kauno.
1960 metais jis pradėtas statyti kaip energetikų gyvenvietė šalia projektuojamos šiluminės elektrinės. 2000 metais įkurta Elektrėnų savivaldybė.
Naujausi komentarai