N.Zelandijoje Danidino miesto Logano parke įvyko nuogų regbio žaidėjų mačas. Tokios rungtynės, kurias organizuoja Otago universiteto studentai, tapo tradicija: nuogai išsirengusių danidiniečių komanda „Nude Blacks“ susitiko regbio atrankos turo aikštelėje su varžovais iš „Fijian Invitational“ komandos rašoma smh.com.au.
Varžovai į aikštelę išbėgo neįprasta sportine apranga
Tiesa, šį kartą tradicija buvo kiek sulaužyta: jei Danidino komanda "Nude Blacks" žaidė visiškai nuogi, tai jų varžovai iš "Fijian Invitational" komandos išbėgo į aikštelę neįprasta sportine apranga, pridengiančia nuogumą.
Praėjusiais metais tokiame pat mače „Nude Blacks" kovėsi su komanda "Welsh Leeks" iš Velso. Tada vienintelė sportinė apranga buvo nuogas kūnas.
Vietos valdžia nedraudžia šiam studentų pomėgiui
Šias neįprastas varžybas stebėjo šimtai žiūrovų, kuriems aiškiai patiko tai, kas vyko aikštelėje. Žiūrovai, skirtingai nei žaidėjai, buvo apsirengę vos ne žiemiškai. Mat tuo metu oro temperatūra Danidine siekė vos 7 laipsnius šilumos.
Regbis – ne moteriška sporto šaka. Tačiau nepaisant to, šiose rungtynėse neretai dalyvauja ir apsinuoginusios merginos.
Tiesa, tiek N.Zelandijoje ir Danidine, tiek kitose šalyse toli gražu ne visi žavisi nuogu regbiu. Šios tradicijos šalininkai argumentuoja, kad nuogi žmonės žaisdavo dar senovės Graikijoje rengiamose olimpinėse žaidynėse. Kaip ten bebūtų, bet vietos valdžia nedraudžia šiam studentų pomėgiui.
Naujausi komentarai