Moterys nebetrokšta krūtų, panašių į Pamelos Anderson Pereiti į pagrindinį turinį

Moterys nebetrokšta krūtų, panašių į Pamelos Anderson

2011-09-23 15:09
Moterys nebetrokšta krūtų, panašių į Pamelos Anderson
Moterys nebetrokšta krūtų, panašių į Pamelos Anderson / Scanpix nuotr.

Remiantis Amerikos plastinės chirurgijos  asociacijos duomenimis, nuo 1997 metų  plastinių operacijų skaičius išaugo 155 proc. Populiariausios– krūtų didinimo operacijos.

Tačiau šiuolaikinės moterys nebenori tokio biusto kaip Pamelos Anderson, apie kurį svajojo dar prieš kelerius metus, rašoma „FoxNews“ portale.

Anot amerikiečių plastikos specialistų, klienčių norai sparčiai keičiasi dėl to, kad dabar joms daug svarbiau ne krūtinės dydis, bet jos forma. Didžiulės kaip arbūzai P. Anderson krūtys - jau praeitis ir dabar moterys nori  krūtų, kurios atrodytų kuo natūralesnės.

“Anksčiau krūtų didinimo operacijos tikslas buvo vienintelis – padidinti krūtis. Dabar mūsų prioritetas - krūtų formų koregavimas ir proporcijos. Dydis – vien skonio reikalas, - sakė  amerikiečių plastinės chirurgijos specialistas Richardas Harrisonas.- Dabar mūsų pacientes labiau domina, kad jų krūtys ir po dvidešimties metų atrodytų puikiai – natūraliai ir proporcingai. Todėl užtenka nedidelio implanto, padedančio paslėpti vystančias  ir kiek patįsusias krūtis“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų