Aiškiaregė: K. Brazauskienės laukia vestuvės | Diena.lt

AIŠKIAREGĖ: K. BRAZAUSKIENĖS LAUKIA VESTUVĖS

  • 3

„Siūlau šiai elegantiškai damai nesiveržti į politiką – tai ne jos sritis. Ji neturi savybių, reikalingų politikui, tačiau gali pasireikšti kitur,"- sako aiškiaregė.

Laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjai nuvyko pas ypatingų galių turinčią Estijos aiškiaregę Anną, gyvenančią beveik už tūkstančio kilometrų nuo Vilniaus. Nors nėra jokių mokslinių įrodymų, kad yra pomirtinis gyvenimas, aiškiaregės žodžiai šokiruos ir privers susimąstyti.

Pirmą kartą gyvenime išvydusi garsiosios prezidento Algirdo Brazausko našlės ponios Kristinos nuotraukas, apie ją nieko iki filmavimo nežinojusi, Estijos aiškiaregė  pažėrė daug įdomių komentarų: „Siūlau šiai elegantiškai damai nesiveržti į politiką – tai ne jos sritis. Ji neturi savybių, reikalingų politikui, tačiau gali pasireikšti kitur.  Ji sukurta verslui! Galėtų būti puiki viešbučio valdytoja. Matau, kad ji prieš keletą metų įsigijo puikų sklypą gamtoje – gal prie ežero, gal prie upės. Jei ten pradės kaimo turizmo verslą, atras save, jai gerai seksis. Žvejyba, kitos vandens pramogos, svečių priėmimas – tai šios moters sritis.“

Ar K. Brazauskienei lemta ištekėti? „Jei ji pati nuspręs, kad tikrai nori naujų santykių, nori tekėti, tai taip ir bus. Matau šalia jos vyrą. Ji jo kol kas nepažįsta. Jam maždaug 67-eri, jis turi pinigų, yra pikto būdo. Šis žmogus, jei Kristina norės, taps jos vyru“, – TV3 žiūrovams atskleis aiškiaregė.

„Kelionė pas šamaną“ – jau lapkričio 2-ąją per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

jole

o dar ta ponia netveso?

"aiskiariagiu" tv

Kas praso zurnaliugu kistis i zmoniu privatuma, per tv klausineti visokiu "aiskiariagiu" apie tuos zmones? Ar tik per visokius a'la burtininkus siekiate pritraukti ziurovus? Kitu rimtesniu temu nera?

V

Kaip smagu gal su ponu sustausku valio bus laisvadieniu

SUSIJUSIOS NAUJIENOS