Šių metų „Super Bowl“ pertraukos šou pasirodęs atlikėjas vilkėjo šviesų kostiumą iš prieinamos kainos mados ženklo „Zara“. Ant futbolo marškinėlių stiliaus viršutinės dalies buvo užrašyta pavardė Ocasio (tikroji dainininko pavardė) ir skaičius 64.
Iš pradžių gerbėjai spėliojo, kad šis skaičius gali būti susijęs su jo motinos gimimo metais, tačiau vėliau paaiškėjo, jog tai – duoklė velioniui dėdei.
„1964-ieji – tai metai, kai gimė mano dėdė Cutito, mamos brolis, – žurnalui „Rolling Stone“ pasakojo atlikėjas. – Tai, ką žinau apie NFL, iš esmės išmokau iš jo.“
Pasak dainininko, dėdė būdamas 17-os išvyko dirbti į Jungtines Valstijas ir nebegrįžo gyventi į Puerto Riką, nors kasmet sausio pabaigoje ar vasario pradžioje atvykdavo aplankyti šeimos. Tuo metu vykdavo NFL atkrintamosios varžybos, todėl jie kartu stebėdavo rungtynes.
„Jis buvo didelis „San Francisco 49ers“ gerbėjas – komandos, kurios stadionas ir surengė „Super Bowl“, kuriame aš pasirodžiau“, – sakė Bad Bunny.
Atlikėjas prisipažino visada svajojęs nuvežti dėdę į „Super Bowl“, tačiau to padaryti nespėjo – prieš dvejus metus šis netikėtai mirė.
„Todėl per savo „Super Bowl“ pasirodymą nusprendžiau jį pagerbti: ant marškinėlių užrašiau OCASIO – jo pavardę, tokią pačią kaip mano mamos, ir jo gimimo metus – 1964-uosius. Prieš pasirodymą šį šou skyriau jam. Esu tikras, kad jis tai įvertino“, – sakė atlikėjas.
Gerbėjai socialiniuose tinkluose jautriai reagavo į šią istoriją, teigdami, kad toks gestas pasirodymą padarė dar prasmingesnį ir emocingesnį.

Naujausi komentarai