B. Navickaitė ir P. Gražulis susitiko pas notarą: vaizdas buvo kaip iš „TV Pagalbos“ | Diena.lt

B. NAVICKAITĖ IR P. GRAŽULIS SUSITIKO PAS NOTARĄ: VAIZDAS BUVO KAIP IŠ „TV PAGALBOS“

  • 24

Birutė Navickaitė ir politikas Petras Gražulis, daugiau negu pusę metų konfliktuojantys tarpusavyje, susitiko notaro kabinete. Kaip teigiama, susitikimas priminė ne civilizuotą suaugusių žmonių bendravimą, o tarsi dramatišką ištrauką iš televizijos laidos „TV Pagalba“.

Tačiau po susitikimo bei jame sekančio apsižodžiavimo jiems pavyko pasiekti bendrą susitarimą.

B.Navickaitė savo socialinėje paskyroje atskleidė, kad penktadienį vykęs susitikimas buvo itin audringas. Anot Birutės, kaip jau įprasta, moteris sulaukė vyro įžeidinėjimų ir pašaipių replikų.

„Susipykom, vaizdelis buvo kaip iš „TV Pagalbos“. Buvau išvadinta „bergždžia“, klausiausi, kaip man nereikalingas vaikas, tik reikalingi pinigai. Nedaug trūko, kad trenkčiau...“, – dėstė moteris.

B.Navickaitė teigė, kad kivirčas kilo dėl 5 tūkst. eurų, kuriuos P. Gražulis esą davė vaiko išlaikymui. Tačiau moteris su tuo nesutinka ir bando paaiškinti, kad duoti pinigai buvo dukters gimimo pasiruošimui ir buto įrengimui.

Kaip rašyta anksčiau, gimus dukrelei Seimo narys vaiko motinai davė 5 tūkst. eurų, kad ji nupirktų būtiniausių reikmenų vaikeliui, tačiau, anot moters, daugiau pinigų P.Gražulis dukrytės mamai nedavė. „Kol kas nieko negaunu. Jis galvoja, kad atsiskaitė. Kai mes apsispręsime dėl alimentų dydžio – visi tie 5 tūkst. eurų bus atskaičiuoti kas mėnesį į priekį nuo mergaitės gimimo kaip išlaikymas“, – sako B.Navickaitė.

Iš mergaitės mamos paviešintos nuotraukos galima matyti, kad raštiškai pasiektas sprendimas.

„P.Gražulio B.Navickaitei perduota 5000 tūkst. eurų (penkių tūkstančių eurų) suma įskaitoma į Sutarties 2 punkte nurodytą dukros išlaikymą. Išlaikymo mokėjimas periodinėmis išmokomis pradedamas pasibaigus 5000 tūkst. eurų sumai,“ – išdėstyta notariškame dokumente.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (24)

oho oho

ji tikejosi tikrai pinigu nes dabar visos tos mergos tokios isnaudoja vyrus joms tik pinigu pinigu nesvarbu ar jaunos vos 15 m jos jau nori vyru ir pinigu tuo labiau kad ji sakesi 10 m negali tureti vaiku o dabar Petra kaltina nepasiduok

Gintaras

Abudu ne ką protingi

Algis

Kaip toks be morales “politikas” gali seime sedet? Padarei vaika tai privalai ji uzaugint ir moteriai padet. Nelengva vienai augint vaika ir sunku darba dirbt, o tevelis seimunas izeidineja savo vaiko motina, derasi del savo vaiko islaikymo. Geda Petrui ir geda seimui kad tokie zmones atstovauja Lietuva.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS