D. Filmanavičiūtė: svarbesnio projekto už vaiką – nėra | Diena.lt

D. FILMANAVIČIŪTĖ: SVARBESNIO PROJEKTO UŽ VAIKĄ – NĖRA

  • 2

Kaip pasikeitė dainininkės ir reklamos specialistės Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep gyvenimas rankose pradėjus sūpuoti pirmagimį? Profesinių aukštumų pasiekusi kūrėja žinių dalijimosi platformos „HumansApp“ tinklalaidėje atvirai dalijasi nauju gyvenimo etapu, kuris pakeitė profesiniais iššūkiais ir dinamika pulsuojančią reklamos industriją.

Kalbėdama apie patirtus profesinius iššūkius, Dovilė atvirauja apie reklamos pasaulio intensyvumą ir dažnai stokojamą prasmę. Jos teigimu, tokiame kontekste, itin svarbu atrasti veiklą, kuri taptų atsvara. Štai Dovilei tokia atsvara tapo muzika ir rašymas.

Tačiau, jos profesinėje aplinkoje buvo ir daugybė kitų, neatradusių jokios atsvaros ir dėl to besikankinančių savo darbinėje veikloje. Žmonės tapdavo pikti, viskuo nepatenkinti ir tą nepasitenkinimą liejantys į aplinką.

„Dirbdama reklamos specialiste supratau, kad kartais mes pardavinėjame orą. Visi, dirbdami reklamos srityje, nors kartą taip pagalvojame. Todėl net nekeista, kad vieni į Tailandą išvažiuoja, kiti knygas pradeda rašyti, treti – pokerį žaisti. Tas oro pardavinėjimas ir suvokimas, kad po dviejų savaičių tai, ką sukūrei, išmetama į šiukšlių dėžę – žlugdo“, – mintimis dalijasi D. Filmanavičiūtė.

Visgi, pačios Dovilės profesinis kelias nuo tekstų rašymo pakrypo vadovavimo kūrybinėms komandoms link.

„Išmokau, kad kai esi lyderis, turi susirinkti komandą, kuri būtų visa galva aukščiau už tave. Tik tada gali lygiavertiškai su jais toje sriuboje virti. Nes jeigu pradedi galvoti, kad esi geresnis, tai iš karto niekas nevyksta: nei komandinis, nei individualus tobulėjimas“, – teigia moteris.

Jos nuomone, bet kokioje veikloje yra svarbiausia kalbėjimasis, lūkesčiai ir bandymas spręsti dalykus, žiūrint tiesiai kitam žmogui į akis, pamirštant visus asmeniškumus. Ir, žinoma, visuomet reikia stengtis būti geriausia savo paties versija.

Šiandien Dovilė, šiek tiek sulėtinusi greitį, dalijasi naujausiais atradimais. Sėkmingą karjerą susikūrusi moteris kalba atvirai: svarbesnio projekto už vaiką – nėra.

„Dabar esu motinystės atostogose, jei jas galima taip pavadinti, nes jaučiuosi, kad du su puse etato varau. Tiesa, gyvenimas nėra tik darbas ir vaikų auginimas. Reikia rasti laiko ir sau. Nesu tipinė mama: rašau apie kiną, vaikštau į diskusijas renginiuose, organizuoju „Normalios bobos eina out“ išėjimus ir tęsiu kitas veiklas. Taigi, nėra taip, kad aš tik susikoncentravau į sūnų ir nieko daugiau nedarau“, – pasakoja Dovilė.

Kaip profesiniame gyvenime susikurti geriausią savo paties versiją, kada jau laikas šiandieniniame tempe paspausti pauzės mygtuką ir kur suirzę reklamos specialistai eina išsirėkti, kai nebeatlaiko įtampos?

Apie visus šiuos atradimus, lyderystės paslaptis, motinystės patirtis, veiklas, balanso paieškas ir dar daugiau, pokalbis su drąsia ir jautria moterimi – D. Filmanavičiūte – „Youtube“ kanale.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Senute

Tu projekte persisviesk galva......

Idomu

Kokio bukumo reikia būti, kad vaiką pavadinti projektu?? Jinai pati blogas projektas. Ir kokio tupumo reikia būti žurnaliugai, kad apie tokį projektą rašytum

SUSIJUSIOS NAUJIENOS