D. Lavrinovičius apie brolius kuriamą serialą: graudžiau negu graudu | Diena.lt

D. LAVRINOVIČIUS APIE BROLIUS KURIAMĄ SERIALĄ: GRAUDŽIAU NEGU GRAUDU

  • 2

Neseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad Holivudo kino komanda kuria dokumentinį filmą apie garsiausius Lietuvos krepšinio brolius.

Anksčiau Amerikos dėmesio sulaukė skandalingieji krepšininkai broliai Bolai, šįkart Holivudo šlovės spinduliuose maudosi broliai Kšištofas ir Darjušas.

„Iki šlovės dar toli. Tiesiog, kai pasiūlė nusifilmuoti projekte, mums pasirodė įdomu, – sakė Darjušas LNK laidos „Nuo... Iki...“ kūrybinei grupei. – Tuo labiau, kad karjera mūsų eina į pabaigą. Galbūt tai bus kažko naujo pradžia“, – intrigavo Kšištofas.

„Dar toli mums iki aktorinio, bet papasakoti apie save, apie savo nuopelnus, klaidas gyvenime, kas mes ir iš kur mes, galime“, – paklaustas, kaip sekėsi aktoriaus amplua, kalbėjo Darjušas. Ir pridūrė, kad labai prastai broliui Kšištofui pasisekė dainininko amplua: „Graudžiau negu graudu. Anglų kalbos nemoka, skaityti nemoka, dainą girdi pirmą kartą, klausos neturi, balso nulis“. „Dėl balso pasiginčyčiau“, – gynė savo gebėjimus Kšištofas. „Na gerai, balsas truputį geresnis, bet įsivaizduokite, tokiam žmogui dainuoti karaokę. Bus linksma“, – emocijomis iš filmavimo aikštelės dalinosi Darjušas.

Graudžiau negu graudu. Anglų kalbos nemoka, skaityti nemoka, dainą girdi pirmą kartą, klausos neturi, balso nulis.

Prienų „Skycop“ komandoje šį sezoną startavusiais aukščiausiais pasaulyje dvyniais krepšininkais susidomėjo Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos laidų gamybos kompanija, kurios vedlys – prestižinį „Emmy“ apdovanojimą pelnęs prodiuseris Gary'is Waksmanas. Jungtinių Valstijų filmavimo grupė Lietuvoje viešėjo rugsėjo pabaigoje ir nufilmavo šešias serijas apie šmaikščius brolius Darjušą ir Kšištofą.

Lietuvoje filmuotas serialas apie aukščiausius pasaulyje dvynius krepšininkus Lavrinovičius netrukus pasirodys viso pasaulio socialinėje erdvėje, o ištraukos iš laukiamo filmo ir šviežiausi įspūdžiai apie jį – jau šį trečiadienį 20 val. laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

GALERIJA

  • D. Lavrinovičius apie brolius kuriamą serialą: graudžiau negu graudu
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

Taip,turetu sitie pernoke "vaisiai" beee

qwert

Idomu,ar tame seriale bus pamineta ju isprievartauta mergina?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS